Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha nálad előfordulna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha nálad előfordulna?

Figyelt kérdés
Szerintetek mien az hogy ha a szülő mondja meg a fiúnak/lánynak, hogy ne járjon avval a vallakivel? Ti mit tenétek? A boldogságot választanátok vagy a szülőkre hallgatnátok? Ha szeretnétek aszt a vallakit és a szülök tiltanák mitt tennétek? Léccives írjatok fontos! Köszönöm F/17
2010. okt. 17. 20:11
1 2
 1/11 Holdtündér ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Persze én hülye mentem a fejem után és úgy gondoltam hogy anyu a rossz.

Ma már tisztán látom, hogy igaza volt, ő csak jót akart nekem.

Biztos hogy a te anyukád sem akar neked rosszat, csak ezt még most nem veszed észre, majd később be fogod látni, ahogy velem is történt.

2010. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Elsőnek ajánlok egy helyesírási szótárt.

De hogy a kérdésre is válaszolja: ha szeretném, akkor nem érdekelne más véleménye.

2010. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy oka van,hogy miért mondja.Az is biztos,hogy jót akar,csak most még nem látod.Később fogsz rájönni,csak addigra lehet,hogy késő.
2010. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Holdtündér ***** válasza:
48%

Mi a franc bajod van a helyesírásommal?

Talán egy-két vesszőt nem jó helyre raktam de ez van. Van aki átdolgozza a napot és zsibbadt aggyal esetleg elírja a dolgokat. BOCSÁNAT MR TÖKÉLETES. -.- idióta...

2010. okt. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen végül is barátnőmnél van ez hogy az anya tiltsa ilyesmi dolgok. :s De miért semmi olyat nem tettem! És ő pedig nagyon az anyára hallgat :( Megtennék érte bármit!! Ha bele kéne ugranom egy kútba meg csinálnám! Boldogság vagy a szülök? Ez itt a kérdés! :/:/ Segítsetek!!
2010. okt. 17. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mi a franc bajod van a helyesírásommal?"


Szerintem semmi gond nem volt vele.


"Talán egy-két vesszőt nem jó helyre raktam de ez van. Van aki átdolgozza a napot és zsibbadt aggyal esetleg elírja a dolgokat. BOCSÁNAT MR TÖKÉLETES. -.- idióta..."


De a helyesírást fikázó egyéneknél azt utálom jobban mikor valaki elkezd magyarázkodni, hogy miért nem ír helyesen. Egyébként vasárnap szabadnap, nem hiszem, hogy estig dolgoztál volna. Aki meg igényes az akkor is tud helyesen írni ha fáradt. A te írásoddal semmi gond nem volt de vannak nagyon durvák akiknél kb szavanként van egy betűtévesztés.

2010. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdezőnek írta, hogy kell neki egy helyesírási szótár, és azt hogy elsőnek, úgy értette, hogy elsőként
2010. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Holdtündér ***** válasza:

Hát nem tudom. Azt elismerem, hogy a vesszőkkel hadilábon állok, de a szavakat normálisan le tudom írni.

Egyébkén nem tudhatod hogy ki hogy dolgozik. Lehet a törvény szerint vasárnap nem kellene, de ez van. Valamiből meg kell élni.

2010. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

engem is tilt az anyám a barátomtól, de mivel nagyon szeretjük egymást, ezért bármit elviselek érte:)

semmi és senki nem fog a boldogságom útjába állni.ha elcseszem akkor majd tanulok a hibámból. Mert ha vagyok olyan nagylány, hogy barátom legyen, akkor legyek olyan nagylány, aki viseli a tettei következményeit, legyenek azok jók vagy rosszak...

2010. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is tiltva vok vmilyenszinten bnőmtől, és tudom h anyának igaza van, de én akk is inkább bnőmmel vok, hiába hallgattam eddig anyára

csak aztán szar lesz visszamennin agyon, merthogy neki van igaza, meg minden...

de ez van, eér a kis boldogságért elviselek akármit

2010. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!