Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
2 éve van barátom,18 évesek vagyunk.Van egy lány évfolyamtársa,akivel elég sokat beszélget.Ezzel nem is lenne baj. De múltkor a lány csinált vele vagy 25 közös képet,hozzábújt,ami nagyon felidegesített,írtam a lánynak levelet,de mondtam neki ne szóljon a barátomnak hogy írtam.(Nem megfenyegedtem,semmi ilyesmi,csak szóltam neki,hogy a legjobb barátnője beköpte nekem a képekről és hogy a legjobb barátnője elmondta nekem,hogy szerinte tetszik a lánynak a barátom.És ez igaz is,mert tényleg beköpte a barátnője.) Ma észrevettem a barátom telefonjába,hogy számot cseréltek a lánnyal,viszont nagyon feldühített,hogy a lány úgy írta be a barátom telefonjába a nevét hogy: XY ( a neve) cica. Nagyon rámenős a lány,nem tudom hogy tüntessem el. A barátommal nem tudok erről beszélni,mert szerintem csak ideges lesz hogy miért nem bízok meg benne.
2010. okt. 17. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a barátodat kellene elővenni, akkor is, ha elkezd terelni és támadni.
2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

jogod van megtudni ki ez a csaj

nyugottan kérdezd meg és tegyél feltételt neki ha nem válaszol vagy te vagy ö.de ezt próbáld visszafogottan és nyugottan mondani neki

2010. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem beszélnék a lánnyal,

1. valszeg úgy fogja beállítani a barátodnak, h "a csajod zaklat", megpróbálja ellened fordítani

2. minnél jobban látja, h le akarod koppintani annál jobban nyomulni fog


Sztem a barátodnak se mond, h ne barátkozzon a csajjal v ilyesmi, legalábbis ne legyen ez gyakori téma köztetek, hisz akkor te magad fogod ellökni magadtól.


Én egy darabig, tuti nem foglalkoznék ezzel ,lealábbis úgy tennék mintha nem érdekelne..

1. eljárnék a haverokkal v bnőimmel szórakozni, de persze emellett nem hanyagolnám el

2. próbálnám magam még vonzóbbá tenni, h a másik csaj már ne keltse fel az érdeklődését

2010. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egész bál csak a pasidon múlik. HA Ő nem akarja, akkor a másik csaj sem fog rá nyomulni. Ilyen egyszerű. Igen is beszélj vele, hogy mi a gondod, mert hoppon maradhatsz. És még te leszel a végé a féltékeny, te leszel a szemükben a rosz.
2010. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!