Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tennétek, ha pasitok amnéziát szenvedne el?

Figyelt kérdés

Azaz nem emlékezne veletek kapcsolatban semmire, ha legfeljebb 2 hete vagyok együtt. Nem alkohol, hanem pl. baleset hatására.


Csak úgy eszembe jutott, és kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. okt. 17. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Biztos, nem hagynám el, de nagyon szomorú lennék:(

De próbálnám visszahozni az emlékét tárgyakkal, direkt olyan helyekre mennék vele, ahol régen voltunk sokat, vagy ahol pl összejöttünk, először találkoztunk stb:)

Idévől általában vissza szokott térni, szóval várnék türelmesen:)

2010. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyorsan lelépnék a pénzével :)
2010. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha csak 2 hét akkor simán újrakezdhető akármi, nem sok veszett el hogy úgy mondjam.
2010. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, tuti nem adnám fel.
2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
El kell mesélni neki, milyen volt ő, amilyen talán sosem volt :D :P
2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, aljas vagy!!
2010. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha más nőkre jobban emlékezne, elhagynám.
2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de ha lány lennék elhitetném vele hogy neki kell mindent csinálnia (főzni, takarítani, dolgozni) és egész életemben nem csinálnék semmit csak mereszteném a seggem.:D
2010. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sem korrekt vele szemben, hiszen ha a "nem emlékezne veletek kapcsolatban semmire" körülmény áll fenn, akkor hogy várnád, hogy más nőkre kevésbé emlékezzen, mint rád?

Persze nyilván a te döntésed lenne.

2010. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 clau13 válasza:

Én biztos mindent megtennék hogy valahogy de visszaemlékezzen. De például mi van ha 7 hónapja van együtt valakivel és utána nem emlékezne arra akit szeret? És tudja hogy valami fontosra nem emlékszik de nem tudja hogy mi az??

Én nem tudnám csak úgy elengedni azt a valakit akit ennyi időn át szerettem. Nem tudom ki van még ezzel??

2013. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!