Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány a csókra azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a csókra azt mondja hogy úgy érzi elhamarkodott volt 3 ik randi után jelent valamit?

Figyelt kérdés
Bejövök a lánynak tetszem neki jó vele meg minden ... de most az van hogy azt érzi hogy elhamarkodott volt neki a csók.. nem szeretne komoly kapcsolatot ... még... Kérdezem tőle hogy jövő héten tudunk e találkozni.. erre a válasza nem ígerem.. Azt is mondta hogy nem akar szédíteni és később jöjjön arra rá hogy mégsem jó velem.. SZoval tanácsot kérek !! Őszinten mit jelenthet ez ??
2010. okt. 17. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem akar komoly kapcsolatot, ráadásul fogalmas sincsen, hogy mit akar. Menekülj. :D
2010. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
-s
2010. okt. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendes válaszokat kéerk... azt mondta hogy nála kialaul minden idővel.. De ehhez idő kell neki :))
2010. okt. 17. 17:41
 4/14 anonim válasza:

ha a csók után mondta mindezt,akkor valószínűleg szarul csókolsz....bocs,de így női fejjel ez ugrott be..Mert ha előtte azt mondta hogy jó neki veled meg tetszel neki,akkora csók után is ezen a véleményen kéne lennie.


Bocsi ha bunkó,vagy sértő voltam..nem akartam. :S

2010. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia..a Bunkó vagyok.:D


Most jöttem rá hogy félre értelmeztem a dolgokat,és hogy ezt nem ő mondta....akkor nem tudom...hagyj neki egy kis időt,hogy megeméssze a kapcsolatot. :)


am bocsi,hogy hülyeséget írtam, csak 3 óta fenn vagyok,és kicsit kikészültem. xD

2010. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem itt neki más a gond, nem az hogy szarul csókolok ... AZ van hogy 3 találkozás volt nem ismerjük egymást annyira és mindenre idő kel...
2010. okt. 17. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:

"Rendes válaszokat kéerk..."


Én RENDES választ adtam. Hogy menekülj, ezzel a szóval van a gondod? Nos, én a magam részéről messzire elkerülöm azokat a nőket, akik a saját érzéseikkel kapcsolatban bizonytalankodnak, mert az ilyen emberek tudják a legnagyobb sebeket okozni, mind másoknak, mind maguknak.


"azt mondta hogy nála kialaul minden idővel.. De ehhez idő kell neki :))"


Minden embernek idő kell hozzá, legfeljebb nem vallja be. Nincsen szerelem első látásra. De idéznék tőled:

"nem szeretne komoly kapcsolatot ..."


Akkor most azért akarsz vele lenni, hogy meggyőzd, hogy mégiscsak akarjon komoly kapcsolatot? Nem hiszem, hogy ha ezt ő nem a saját maga akaratából látja így, hanem ráhatás következtében, akkor abból bármi jó összejöhet. A nők képesek még önmagukat is meggyőzni, hogy éreznek valamit, amit valójában nem.

2010. okt. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

itt ismét a Bunkóó. :D


amúgy hány éves vagy?

2010. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bunkó 22 vagyok !!! :)))
2010. okt. 17. 17:56
 10/14 anonim ***** válasza:
annyi biztos hogy nehez lesz le...szo....pat...ni!
2010. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!