Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerted meg a barátmőd/ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg a barátmőd/barátod?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
munkám során. Kérdezte, hogy elválnám-e a kertjének az ápolását.
2010. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Közös ismerős által egy buliban.
2010. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek tetszett a haverja, lementünk utánuk bulizni mert tudtuk hova mennek... ez volt a szerencsés véletlen :D
2010. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm által..az ő akkori pasija a párom unokatestvére és hát bnőm előbb ismerte mint én, megadta neki az msnem, (egyébként ő vidéki) és beszélgettünk sokat msnen és telón, aztán feljött Pestre..és élőben is szimpi volt meg helyes is szal innen már mentek a dolgok.
2010. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Holdtündér ***** válasza:
Bátyám haverja. De először egyáltalán nem érdekelt, utána neten elkezdtünk beszélgetni és össze is jöttünk. :)
2010. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egyik haverjanal,aznap ejszaka vele aludtam,akkor ismertem meg..azutan kethetmulva osszejottunk :)
2010. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
buz*bárban
2010. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keringőztem és azelőző párom keringőnél nem volt hajlandó táncolni veelem mert h cink táncolni és ott voltam pár nélkül és a tánctanár beálított a fiúval aki most a barátom :) szerelem első látásra :$
2010. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
suli :)
2010. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iskolában.
2011. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!