Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a fiú? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a fiú? Normális párkapcsolat ez? Ti mit tennétek az egyik, és a másik fél helyében?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolat, lassan 1 éve. A lány hazudik a párjának, gyakran nem alszik nála, ha a srác hívja, mert állítólag nem ér rá, de közben a barátnőinél alszik. A volt pasija telefonjáról küld a pasijának sms-t, hogy mégsem ér rá, eltűnteti a srác számára kedves nyakláncot, amit a srác egy rokonától kapott. A srác mániákusan ragaszkodik a lányhoz, egyszer hiszi, hogy még van jövője a kapcsolatnak, máskor nyomoz a lány után. A srác szexmániás, rákényszeríti a barátnőjét a gumi nélküli szexre, mert ha nem csinálja a lány, akkor a srác hisztizik, duzzog. A lány nem túl szexcentrikus, ellene nélküle sokáig, de a srác egyfolytában rámászik, bár alig találkoznak havonta 1x-2x úgy, hogy kettesben legyenek.

Vélemény?


2009. jan. 1. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj,de se a csaj,se a pasi nem normális!!!A csajnak mér kell a pasi ha nem szeret vele lenni,és hazudik neki?A pasi miért erölteti rá az óvszer nelküli szexre?Mas nem jut eszembe mert megdöbbentem....nagyon...
2009. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem a storyt! Összevisszaság az egész! Vagy csak szerintem? :|
2009. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
ha ez a te parkapcsolatod, akkor en a helyedben szakitanek. Ha nem a tied, skkor meg semmi kozod hozza, mert kivulalokkent sosem fogod megerteni, mi zajlik kozottuk.
2009. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

havi 1-2 alkalmas találkozásnál, nő létemre én is "megerőszakolnám" a barátom :D


Amúgy tényleg nem normális egyik sem

2009. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
orvosi eset mindkettő..nem raknám egy kórterembe őket
2009. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Valaki adja a kardom...beledőlnék...ne is haragudj de ez abszurd, egyrészt a story is homály mert össze-vissza írtad az infokat, de ez alapján egyik fél sem normális egészen.
2009. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető benne? Mondjátok, és válaszolok. És egyik kedves válaszoló, azért érdekel, mert a húgomról van szó. Bocs, hogy ezért kérdezek.
2009. jan. 1. 23:15
 8/10 Hintalow ***** válasza:

Beszélni vele, megpróbálni segíteni. Ha nem megy, sz%*"i rá, az ő életük, az ő érzelemik, állampolgári joguk, hogy a saját elgondolásuk szerint szúrják el.

Senki nem fog olyan varázsszót mondani, aminek a hatásásra majd szépen belátják a hibáikat, és boldogok lesznek.

2009. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még, mert kellene még pár vélemény... úgysem szólok senkinek a dolgába, mert nem érdekli őket. Csak véleményeket kérnék, hogy én látom-e úgy, hogy ez a kapcsolat már röhej, és a pasi súlyos kapcsolatfüggőségben szenved?
2009. jan. 2. 00:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni a pasit, és már meg is oldódott a probléma..
2009. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!