Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is zavar, ha a baratja/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, ha a baratja/ferje szinesznokre csorgatja a nyalat?

Figyelt kérdés

Eleg sokat teszek a kulsomert, jarok edzeni, magas is vagyok es vekony, izom is van rajtam. Kovetem a divatot olyan teren, hogy mindig szep ruhakban, stilusosan, noiesen oltozkodom. Mindenfele eszkozzel elek, hogy az arcom is szebb legyen, hosszu haj, muszempilla (szolidabb), normalis smink stb stb, szoval elegge toppon vagyok. Idos sem vagyok.


Szoval ennek ellenere hallom, hogy barátomnak a haverja mondja , hogy tudod xy az a szineszno huh keszult rola video, nem fogod tudni levenni a szemed rola stb stb. Es nagy nevetgelve beszelik meg, hogy ah milyen atom jo az a no. Aki amugy toluk 13 evvel fiatalabb. Mondjuk koztem es kozte is van 8 ev szoval nem mondhatna azt sem oreg vagyok hozza.


Ezek a dolgok azt inditjak el bennem, hogy ok akkor en sosem leszek eleg jo? Vagy en miert nem csorgatom a nyalam es kuldozgetem baratnoimnek, hogy xy szinesz milyen atom helyes, jotestu?

Ez azt jelenti, ha itt lenne az a csaj meghuzna, ha tehetne? Keressek meg idosebb ferfig hatha akkor az nem fog masra vagyni?

Mit gondtoltok ez normalis? Fogadjam el minden pasi ilyen?


2023. szept. 12. 12:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Itt nem az a baj, hogy ő nézeget más nőket, hanem, hogy engedi, hogy a barátja ilyen bunkó beszólásokat engedjen meg magának a jelenlétedben. Mert ez eléggé lealázó.
2023. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10, mellettem tette le a voksát? Az azt jelenti, hogy barmikor meghuzna a szebbet, ha tudna? Hogyan gondolkozik egy ferfi es hogyan egy no? En is gondolkozhatok igy akkor, hogy akik megkersnek azokkal lefekszem, ha bejon…
2023. szept. 12. 14:10
 13/17 A kérdező kommentje:
11,igazad van. Ketto napja tortent. Szerinted hozzam fel a baratomnak a temat vagy csak nyeljem le? Az a baj, ha felhozom akkor beteges hisztis p. Leszek, hogy engem ez erdekel..
2023. szept. 12. 14:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj tényleg, hogy Te mindig azon agyalsz mit kellene/lehetne stb. Tedd, ami jól esik és kész. Ne akarj megfelelni senkinek. Külsődre azt irod, hogy vagyont költesz, hasonlítod magad másokhoz, agyalsz azon minek fogsz tűnni, ha szóvá teszel valamit, ami szarul esik...Tedd, ami jól esik vagy posztolj képet magadról és akkor kapsz csomó pozitiv visszajelzést.


Én már amugy komolyan kíváncsi lennék rád :D Annyit írod, hogy milyan vagy, hogy már kíváncsivá tettél:)

2023. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14, szivesen megmutatnam, de nem tehetem hiszen akkor nev is parosulna hozza :)

Az a helyzet soha nem posztolok, de pont 6 ev utan ujra kitettem egy kepet magamrol es jottek is ismerosok... de voltam buliban baratom nelkul es ott is probalkoztak.. plusz van egy idosebb vallalkozo az is nagyon akarna… szoval en itt vagyok huseggel, kitartoan mindennel es nagyon rosszulesik, hogy emellett nem kapom meg a kizarolagossagot..

Igazad van folyton ezen agyalok, nem jo ez ig.. megis igen ezt merlegelem, hogy ne tunjek hp-nak pedig nagyon rosszulesett, de tudom hogy nem valaszt kapnek, hanem tamadosapkat, hogy ilyen meg olyan fetekeny vagyok.

2023. szept. 12. 14:36
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

"de voltam buliban baratom nelkul es ott is probalkoztak.. plusz van egy idosebb vallalkozo az is nagyon akarna…"

Aha, szóval egy szinten vagy az egysejtű pasiddal. Menj el akkor azzal az "idősebb" vállalkozóval, aki "nagyon akarna" téged. Pár numerára jó leszel neki. Főleg, ha házas. Majd legalább jól megtép a felesége. 😂

2023. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy hófehér Jaguar, odakint vár... 😂
2023. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!