Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri? És ha igen, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri? És ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Mit válasszon az ember? Egy olyan kapcsolatot, ahol boldog lehet, szeretik, törődnek vele, viszont nincs meg az a lángolás, vagy inkább maradjon egyedül és várjon, hátha rátalál arra a bizonyos valakire, akibe totál belezúg? És ha a nagy bumm mégsem következik be?

Érdemes nagy szerelmekre várni az életben, ha megelégedhetnénk egy olyan kapcsolattal is, ahol minden megvan, szeretet, tisztelet stb, de nincs meg az a VALAMI?


2010. okt. 16. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem a szeretet és a törődés elég nekem nem kell a valami :)
2010. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Babi néni lenne az ideálod neked.
2010. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha van "felesleges" időd és energiád egy olyan kapcsolatra amiben "csakúgy" vagy akkor belemehetsz,aztán kilépsz ha jön a bumm.

ha viszont tudsz élni kapcsolat nélkül is és van sok más dolog az életetben ami ki tudja tölteni ezt az űrt,akkor vár nyugodtan :)


19L

2010. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ami kínálkozik, legfeljebb szakítasz, ha eljön az igazi.
2010. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!