Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik hogy valakibe barátot látok vagy pasit?

Figyelt kérdés
hogy viselkedjek úgy hogy ne csak barátom akarjon lenni ,hanem össze akarjon jönni velem ?min múlik hogy mit akar tőlem?
2010. okt. 16. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
ne légy vele közömbös , amikor vele vagy légy olyan mint aki a szerelmével van, nézz rá szenvedélyesen, bújj hozzá, simogasd meg, majd amikor zuhanyzol kérd meg hogy adja oda a törölközőt...
2010. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 07 válasza:
Tégy úgy mintha más csávó is bejönneneked ha akar tőled valamit akkor úgyis féltékeny lessz ha féltékeny akkor sinenvan a dolog ha nem akkor hagyd az egészet! Taktikázz;)
2010. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod szabályozni. Ha megkívánod, akkor az már neked pasi. Ne felejtsd el mondani neki! :)
2010. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én fiú vagyok a nők mi alapján döntik el ?

mert engem egy rusnya lány fárasztott így úgy amúgy nyáron bírt meg minden de ennél semmi több pedig én szeretem volna többet mért csak haver akart lenni ?mi alapján döntik el

2010. okt. 19. 15:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Az alapján, hogy vonzódnak-e hozzá, mint pasihoz. :D
2010. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"mert engem egy rusnya lány fárasztott így úgy amúgy nyáron bírt meg minden de ennél semmi több pedig én szeretem volna többet mért csak haver akart lenni ?"


Ki tudja, talán érezted, hogy a háta mögött miket gondolsz róla. :D Miért, mi többet akartál tőle? Szexet, talán? :)

2010. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*érezte
2010. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem csak sexet , mert ő igaz hogy nem volt szép de neki később annak láttam mert megtetszett és mondtam neki hogy ő jó stb...
2010. okt. 19. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Azon múlik, h h nézel ki.
2010. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem azon múlik h h nézel ki mivel én 1 jó pasival vagyok 1 nagyon jó barátságba de látom rajta h többet akar tőlem de én rá nem tekintek úgy mint a leendő szerelmemre csak egy nagyon jó barátomra...
2010. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!