Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Kb féléve lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak, most lenne 3 lány akikkel esetleg összejöhetne, 1.: egy volt alsós osztálytársam, szerintem a szülei ezt nem néznék jó szemmel hisz mindenben a tökéleteset várják tőle, egy elit gimnáziumba jár én meg szakközépbe, visszafogott, csendes lány 2.: most lett nemrég vége egy hosszú kapcsolatának, idősebb 2 évvel, és szerintem ő elvárná azt tőlem amit az eddigi barátjától, nem laktak együtt, de mivel én még a szüleimmel lakom és tanulok nem sok kereseti lehetőségem van csak nyáron 3.: vele nagyon megértjük egymást, ugyanolyan tulajdonságaink vannak egy az érdeklődési körünk, de nem ismerjük még egymást nagyon de ő is és én is szívesen belevágnánk, csak neki van 2 hete barátja... Nem tudom mi lenne a helyes, néha azon gondolkozok hogy hagyom mindhármat. 19/F
2010. okt. 16. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, hagyd mind a hármat.
2010. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. vagy egyik sem
2010. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első hangzik legjobbnak:)
2010. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az elsőre szavazok :) Én ugyanígy voltam, a megye legjobb gimijébe jártam, alig engedtek el valahova, elvárták, hogy végig kitűnő legyek, elég visszafogott is voltam, a barátom pedig szakközépbe járt, és addig udvarolt, míg bele nem zúgtam, aztán bebizonyította a szüleimnek, hogy mellém való, és már 3 éve boldogok vagyunk együtt :) 19/L
2010. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!