Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsinak a sok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsinak a sok együtt töltött idő tesz jót, vagy inkább az hogy külön van a pár néha?

Figyelt kérdés
Akkor laposodik el egy kapcsi, ha nincsenek nyakra-főre együtt, vagy inkább akkor unják meg egymást ha túl sokat vannak együtt?
2010. okt. 16. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Abba megy tönkre ha folyton csak egymás simogatásával meg ölelgetésével vannak elfoglalva!
2010. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy, ha jó, hosszú távon úgyis együtt fogtok élni. Tehát szerintem érdemes sok időt együtt tölteni, hogy az esetleges problémák, összeférhetetlenség hamarabb kiderüljön.

Én két exemmel is éltem együtt, egyiküknél sem emiatt ment tönkre a kapcsolat. De ha meg is untuk volna egymást - nem jobb, ha előbb kiderül? Sokkal kisebb törést okoz az emberben...

2010. okt. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

PIROS LAP!


Büntetés: 10x írd le normálisan, hogy 'kapcsolat'

Segítek: K-A-P-C-S-O-L-A-T -> ezt még 10x!


Ha megvan, jöhet a kérdés.

2010. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kapcsi az helyes kifejezés drága! Csak szleng. Tanulj meg értelmezni te funkcionális analfabéta.

Kötekedj az anyuciddal :)

2010. okt. 16. 12:06
 5/8 köles ***** válasza:
Egy előttem szólóhoz csatlakoznék: legyetek együtt minél többet, akkor kiderül, hogy el tudnád-e őt fogadni hosszú távon. Csinálj vele olyan programot is, ahol együtt vagytok a barátaitokkal, esetleg jó, ha a családját is ismered kissé... Minél több helyzetben vagy vele, annál jobban megismered és könnyebben fogod tudni megállapítani, hogy vajon ő-e az igazi. Persze így ő is jobban megismer téged. Szóval fordítva is igaz. Sok sikert!
2010. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy pár sülve-főve együtt van, ott az egyik bele fog unni és nyomasztónak fogja érezni egy idő után. Néha kell egy kis szünet. 25f
2010. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fontos hogy legyen mindkét félnek saját élete, hobby, barátok így lesz miről beszélni.
2010. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem hiányzik mások haversága, meg a család se sokszor, csak ő :)
2010. okt. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!