Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vagy inkább ne? Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vagy inkább ne? Jól sülhet el?

Figyelt kérdés
14 vagyok aki szeretne velem járni 15..anyuéknak nem tetzsik mert idősebb, de sztem nagyon helyeske..:) most mi legyen?
2010. okt. 15. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
dugasd meg magad vele ha még szűz vagy.. ma már nem menő szűznek lenni. GYORSAN!!!! TEDD MEG!!! LEGYÉL ROJTOSP.NÁJÚ KURV@!!!!
2010. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszik anyuéknak?
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy év az aztán nem nagy korkülönbség.

valami más miatt nem tetszet a szüleidnek.

egyébként szerintem 14 évesen még fital vagy pasizni de te tudod.

2010. okt. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 X. Maté ***** válasza:
14 évesen miért ne lehetne együtt egy 15 éves sráccal, valószínűleg, nem fogja megdugni 2 hét után a srác, ha várt már 15 évet a srác, még 1-2 évet tud és legalább komoly kapcsoltba vesztenéd el a szüzességed...
2010. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!