Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt a barátnőmmel de már lassan 1 éve hogy komolyabban beszélgetünk meg hogy szeretjük egymást. Most valami gyerek rá hajtott és elég rendesen küzd érte. Na most jön a bökkenő és nem látom a csajt majd csak decemberben mert nem tudok hamarabb át menni hozzá és sajnos ő sem, de a gyerekkel viszont suliba minden nap találkoznak.


Egy közösségi oldalon vettem észre hogy komolyabban beszélgetnek, a gyerek becézgeti meg hogy így úgy amúgy megtesz érte mindent, tegnap rosszul is voltam mikor megláttam hogy mit csinálnak.


Nekem úgy jön le ez az egész, hogy a csajnak kell választani, mit tegyek hogy engem válasszon? nehéz dolgom van: SSS Nagyon szeretem 16/F


2010. okt. 15. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Az is felmerült bennem, hogy csak féltékennyé akar tenni.. mert mondta is hogy ne írjak ki arra az oldalra semmit csak neki írjam...
2010. okt. 15. 08:16
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarlak lelombozni, de hacsak a kiscsaj nem jóval idősebb nálad, akkor valószínű nem gondolja olyan komolyan a kapcsolatot mint te.

Ilyen korban a "mai" lányoknál az a divat, ki mennyi pasit tud ágyba vinni... úgyh. nem vagytok egyedül xD 20/L

ui.: engem nem kell ide sorolni, eljegyzésben élek :P

2010. okt. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de úgy volt hogy már a héten találkozunk de közbe jött egy két dolog neki és bocsánatot kért meg tényleg megbánást mutatott..:S és ő kért hogy húzzam ki dec.-ig
2010. okt. 15. 08:26
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor legalább valami olyat mondjatok amivel nem fogom sajnálni ezt a dolgot, mert tényleg mindent megbocsájtanék neki:S:S:S
2010. okt. 15. 08:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelműen úgy jön le, hogy megcsal.

nem meg fog csalni, hanem jelenleg ezt teszi.


De ne legyen igazam..

2010. okt. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
most beszéltem vele telefonon azt mondta nem lesz semmi gond meg hogy 10 percet ha találkoznak egész nap szünetbe ennyi.. meg hogy egy napja ismeri, végül is amit akartam azt megkaptam.. köszönöm a válaszokat:)) valami rosszabbra számítottam.. de a lényeg hogy most nyugi van..
2010. okt. 15. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor én iskolás voltam, nekünk a szünet elég volt arra, hogy elmenjünk együtt a büfébe, vagy sétáljunk az udvaron, esetleg csókolózzunk és megbeszéljük a következő randit.


De bárcsak úgy lenne, ahogy írod! Minden esetre figyelj oda!

2010. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na de mi értelme az egésznek, ha nem tudsz átmenni hozzá csak decemberben? Később is csak 3 havonta látjátok egymást? Azért ez rosszabb, mint egy távkapcsolat... Ha kell neked az a lány, fogod magad és meglátogatod.
2010. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mivel elköltöztünk és decemberbe költözünk vissza.. ezért és utána megint úgy mint eddig naponta találkozunk eddig 1 évig így volt csak most "szünet" van
2010. okt. 15. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!