Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon, hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom eddig mindig jóban voltunk aztán roszban hol nem tudtam ki igazódni rajta hol szerelmes lettem belé meg volt,hogy ő is szerelmes volt belém stb.

Nem olyan rég jó barátok lettünk egyszer a játszótéren voltunk hintáztunk az volt a vita tárgya,hogy bele akartam ülni a hintába és nem engedett bele és az ölébe ültem bele aztán kiszálltam és kiakartam szedni a hintából aztán így el voltunk egy darabig...xD a lényeg,hogy a végén a sulitársaink azt hitték,hogy szerelmesek vagyunk...-,- és utána már kiszállt a hintából nagy nehezen és békén hagyott am... a tulakodás közben volt olyan is,hogy meg rugott =S meg stb.és a végén meg vagy 3x leköpött:@aztán elegem lett és hazamentem ma a suliban még jóban voltunk,de elegem van abból,hogy így kezel és vanc saja is ,de viszont az a baj,hogy ha vele össze veszek akkor lehetséges,hogy a fél napközi utálni fog vele együtt,mert szinte mindenki őt kedveli jobban =S és most fogalmam sincsen,hogy mit tegyek=( ti mit tennétek a helyemben??? =(

Am.. rólunk még annyit,hogy én egy 13/L vok és ő egy 12/L

és egy osztályba járunk :S

Am.. létszi hadjatok avval,hogy"inkább a tanulásra koncentrálj" meg stb ezek nagyon fölöslegesek.


2010. okt. 14. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hintázz.
2010. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-,-
2010. okt. 14. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ne foglalkozz egy ilyen tahóval, amúgy meg sz.ard le a többiek mit mondanak... Ez így nem jó. Amúgy meg ezek a komoly szerelmi ügyek:D Na mind egy ez is fontos ilyen korban, na majd megerősödsz de magabiztosnak kell lenned.
2010. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 qhacker válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de komolyan ilyen bunkó gyerektől mit vársz ? "... leköpött???" Azért ezt mégis hogy gondolja ?!Egyszerűen hagyd a francba a kölköt...Úristen, ha belegondolunk hány pasi van a Világon.Csak gondolj bele!;) Rettentően sok, nagyon és mind és mind más más...Látszik hogy még fiatal vagy, már az írásodból itélve is.Ezt légyszives nem sértésnek venni, csak ezzel azt akarom hangsúlyozni hogy élvezd ki amíg az vagy.Mert aztán rádnehezedik a Világ súlya, és legjobban csak magadra számíthatsz. Sajnos ez van a mostani életben.
2010. okt. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én leköpném a csajt :D
2010. okt. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaajj máár elírtaam xD én egy 13/L vok és ő egy 12/F
2010. okt. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!