Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy egy kicsit felrázzam a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Mindketten 20 évesek vagyunk, két éve vagyunk együtt. Kicsit hogy is mondjam "langyosnak" érzem a kapcsolatunkat, kicsit olyan monoton. Ne értsétek félre nagyon szeretjük egymást, nem csalnánk meg sose a másikat. Csak két éve ugye eltelt és csak ugy elvagyunk egymás mellett. Nagyon jó vele minden téren, csak nekem kicsit hiányzik az amikor még az elején voltunk. Adnátok ötleteket miket csináljunk? Hogy rázzuk fel a kapcsolatunkat? Esetleg ha van ilyen történeted szivesen veszem azt is.
2010. okt. 14. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el randizni. Menjetek és tegyetek úgy, majd este otthon dobjátok fel valamivel az estét :) valami játék a szexben, ami mindnkettőtöknek tetszik.
2010. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A randi szerintem is jó ötlet.. :)

2010. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem! Menjetek el egy romantikus helyre!

És próbálj meg célozgatni neki hogy mennyire jó volt amikor az elején voltatok! Hát ha leesik neki!

Sok Boldogságot! :)

2010. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!