Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal aki nagyon szeretett engem de én akkor még annyira nem és szakitottam vele mert sokat veszekedtünk és ugyéreztzem hogy nem kell azóta eltelt egy háromnegyed év és ugyérzem hogy nekem csak ő lenne jó és szeretném visszakapni! Egyszer meg is kérdeztem hogy mi lenne ha ujra megpróbálnánk de azt mondta hogy van barátnője azóta meg nem mertem semmit kérdezni csak annyit msn-en hogy megvan e még a csaja és akkor már azt mondta hogy nemsokáig!! Nem tudom hogyan szerezhetném vissza de nagyon akarom őt!!!
2010. okt. 14. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt valakid szakítás óta? Egyébként én is ilyen helyzetben vagyok, csak engem hagytak el...
2010. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor nem vagyok egyedül!! Igen volt azóta nem is egy valakim de ők csak nagyon futó kalandok voltak vagyishát azóta inkább ugy mondom hogy senkivel sem jártam csak volt néhány kalandom!!!! Tudsz valamit segíteni mit csináljak???
2010. okt. 14. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt mondta hogy nemsokáig lesz barátnője akkor nem lehet komoly a kapcsolatuk. Én rákérdeznék a te helyedben mégegyszer.
2010. okt. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy megint valami miatt nem jönne össze a dolog de majd valamit azért igyekszek csinálni!!!
2010. okt. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!