Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help! Mit akar? Vagy ő se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit akar? Vagy ő se tudja még? Egyáltalán ő tudja, h mit akar?

Figyelt kérdés
4éve ismerek egy srácot.Nyáron voltunk együtt kb 1hónapot,majd kicsit külön. végül megint összejöttünk,de azóta sajnos megint szét mentünk.A két járás között sokat gondolkozott azon,h újra meg kellene próbálni.De akkor mindig azt mondta,h ő már lezárta és nem akar tőlem semmit.most megint ugyanezt mondja.de tegnap azt mondta,h szombaton mikor találkoztunk fura volt neki,mert mióta szét mentünk csak a szép dolgok jutnak eszébe,de miután hazahozott és még kocsikázott kicsit,csak arra jutotott,hogy jobb külön.de hogy soha nem mondhatjuk,hogy soha. ma meg már,h én hugim ként tekintelek és érdekel,hogy mi van velem.mikor meg irom neki,h én barátként tekintek rád annyit ír,h értelek.
2010. okt. 13. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maga sem tudja.. még mindig szeret valamennyire, de nem meri bevallani magának.
2010. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő erre azt mondta,h nála gyorsan történnek az események és tud tovább lépni.Mit csináljak,h rájöjjön,h még szeret?
2010. okt. 13. 22:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés. Szerintem vázold fel neki a cselekedeteit.. mármint hogy egyik nap még ezt, másik nap már azt mondja.:)


Ha szeret még a szíve mélyén, rá fog jönni.

2010. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én:fáj meg még azért most is szar kicsit

de jobb lesz igy tényleg

Ő: szerinted is ?

Én: őszintén?

Ő: őszintén

csak úgy

Én: most így érzem, de lehet,h ha találkozunk akkor máshogy fogom, vagy ha még akkor nem is majd később

Ő : micsoda ?

a végét nem értem

Én: lehet,h majd később megint megforul a fejembe,h mi lenne ha...

de majd egyből el is hesegetem

jó?

Ő:okés

nekem is szarvolt kicsit az a szombat este

Ő: de jobblesz így

ÉN: miért volt szar?

Ő: mert ahogy mondtam így hogy most vége lett

csomó szép dologra emlékszem

és szinte csak azokra

Ő: és jóvolt így rádnézni meg ugye feljöttek bennem a szép dolgok

Ő: de mikor hazavittelek és még utánna kerültem 1-2-t

csak mindíg azjött fel bennem hogy jobban van ez így

Ő : sokvolt a negatív dolog is

de így jó emlékezni a sok szép dologra

Én: annak örülök,h csak a szép dolgokra emlékszel

Én: de én még akkor is azt mondom,h nem lehet tudni,h mit hoz a jövő.....

Ő : hát ja

nem mondhatjuk hogy soha

2010. okt. 13. 23:06
 5/9 A kérdező kommentje:
ez pl egy tegnap esti beszélgetés,amiből én úgy gondolom,h ő se tudja.
2010. okt. 13. 23:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,meg egy csaj elkezdett rólam olyanokat mondani,h mikor mi együtt voltunk akkor engem más ölelgetett és nekem úgy tűnt,h féltékeny volt,mert minden érdekelte,hogy ki,hol,mikor,mit csinált.meg mikor a csaj leribancozott engem akkor ő "védett meg".
2010. okt. 13. 23:08
 7/9 anonim válasza:
Én hasonló helyzetbe lábadozok...:/
2010. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És neked mi lett a vége?Hogy tudott dönteni a másik fél?ha nem nagy gond elmesélnéd a sztoridat?!
2010. okt. 14. 16:55
 9/9 anonim válasza:

januárba ismerkedünk meg a neten, de szeptemberig várni kellett a találkáig.Minden reggel együtt megyünk suliba, ő a szomszéd faluban lakik.(nem egy suliba járunk csak az útvonal a sulink felé egybe esik)Szeptember végéig teljesen normálisan viselkedett velem, úgy mint egy baráttal.(Am én vagyok a fiú ő mag a lány)A hónap végén elmondtam neki az érzéseimet aztán a teljesen úgy viselkedett mintha járnánk (ölelgetett, fogtuk egymás kezét stb.)Az első ilyen reggel után megkérdeztem, hogy most mi is a helyzet, és azt mondta, hogy amikor elmondtam neki hogy szeretem az megváltoztatott benne mindent. A hétvégén volt náluk egy meccs, és elhívott hogy legyek ott én is. Elmentem. A meccs vége után elcsattant az első csók. Mikor haza mentem utána még 5 órán keresztül beszéltem vele MSN-en, most meg ott tartunk, hogy vagy megszakítjuk egymással a kapcsolatot vagy maradunk, de már nem olyan jó barátok... szeretem, és ő is többnek tart egy barátnál, de azt mondta, hogy nem tudja, hogy mi legyen, nem tetszek neki annyira kívülről, de belülről pedig nagyon elragadtam...

én meg csak nézem ezt az egészet és ugyanolyan szar mint neked, kedves kérdező :(

2010. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!