Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted az gáz, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted az gáz, ha a lány magasabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Legfeljebb a srácnak kell magassarkút hordania :)
2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát nekem biztos nem tetszene :P meg kicsit vicces látvány :D

hála istennek nekem ilyen gondjaim nincsenek :D 194 centimmel, ha nálam nagyobb csajt látnék akk biztos szívbajt kapnék XD

2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kamuuu ***** válasza:
2. pedig már láttam!!!!!
2010. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
hát az egy magas az optimális:) talán pár centi beleférne.. de ilyen 2fejnyivel magasabb az már nem vicces
2010. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2.


Én is láttam már tőled nagyobbat, igaz néztem vagy 2 percig, de lezsibbadt a nyakam a folytonos felnézéstől :D

2010. okt. 13. 21:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gáz. meg még nagyon sok mindenki szerint is. vmenyik nap pont ezen gondolkoztam el, h vajon miért gondolják ezt az emberek cikinek :D kicsit télleg vicces. de van olyan ismerősöm akinek alacsonyabb a barátja egy fél fejjel és már 2 éve együtt vannak. de hát ha szeretik egymást akkor meg kit érdekel mit gondolnak mások?
2010. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz..bár én jobban szeretem ha magasabb nálam,akkor úgy igazán hozzá tudok bújni:)
2010. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha szeretitek egymást, akkor a külvilág úgysem érdekes. A kibicek csak hallgassanak: nem ők élnek együtt.

2010. okt. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 196 vagyok, nem örülnék ha magasabb barátnőm lenne.
2010. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

hát ez elég durva :D na én azzal a csajjal nem hiszem, hogy összejönnék :S

nekem úgy az 175-180 közöttiek jönnek be a legjobban :D de persze nem a méret a lényeg :)

2010. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!