Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a fiúkával?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy másfél éves kislányom. A férjem márciusban itthagyott minket, az okok teljesen lényegtelenek.

Most megismerkedtem egy sráccal aki 20 (!) éves. Ezt pár találka után tudtam meg róla, mert nem ennyinek néz ki, sem kívülről, sem belülről.

Szerintetek lenne jövőm egy 20 éves sráccal? Hogy várhatnám el tőle, hogy neveljük a gyerekemet közösen?!

Ő váltig állítja, hogy ő nem olyan mint a többi korabeli, és iszonyatosan szerelmes és velünk akar élni.

Nekem is tetszik a srác, de mégiscsak a 20 év 20 év na. Ő még gondolom bulizik ezerrel, mégis hogy kötné már le magát?! Ráadásul egy gyerekes anyával?


2010. okt. 13. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

egy próbát megér.

én nem dobnám el csak azért magamtól a lehetőséget, mert20 éves.

2010. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha váltig azt állítja, hogy más akkor bízz benne... persze nem tudom keres-e már vagy még tanul mert ezt nem írtad, hogy tartana el titeket... vagy őt is te tartanád el? az gáz lenne úgy
2010. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"persze nem tudom keres-e már vagy még tanul mert ezt nem írtad, hogy tartana el titeket... vagy őt is te tartanád el? az gáz lenne úgy"


De egy szánalmas senki vagy!!! A sráctól ELVÁROD h eltartsa a nőt meg a gyerekét de a csaj nehogy már beleadjon egy kicsit mert az gáz?! De gyűlölöm az ilyen felfogást!!!


Kérdezőnek: én nem ásnám el emiatt ha ezt akarja, most egy esélyt megér, nem?

2010. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt nem írtad le, hogy te hogy érzel iránta? mióta ismered? a férjedet kiheverted már?
2010. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,egy probat meger....kulomben meg sok 20 eves apuka van...ha ugy vesszuk mar eleg erett!Miert ne?
2010. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!