Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vertetek ki a fejetekbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vertetek ki a fejetekbol valakit akit nagyon szerettetek?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit csinali mar egy eve ki akarom verni a fejembol a sracot de nem megy...Soha nem bantott meg en sem ot...csak egyszeruen el kell felejtenem muszaly...De nem tom hogyan...eloszor le**artam ezt a dolgot..de amikor mar a jegyeim romlottak , es nem tudtam senkivel se egy ertelmes szot valtani, mert csak egy 24 oraba csak o ra tudok gondolni, es nem arra az illetore figyelek akvel eppen komunikalok...es ossze-vissza badarsagokat valaszolok neki...+ amikor megkerdezik a telefonszamomat 3 x kell elkezdenem mert megfertozte az agyamat es nem tudom vegig mondani azt a 11 szamot amit mellesleg markivulrol fujok..es mar nem adok magamra kulsoleg ugy nezek ki mint egy agrol szakadt..nem erdekel a hajam a ruham semmi ....Magyarul megfertozte az elmemet...Mit csinaljak nem akarok tobbe vele kelni es fekudni...Ki kell vernem a fejembol...De hogyan???? TI milyen modszereket csinaltatok amikor veletek ilyen volt mar ha volt ilyen?????
2010. okt. 13. 04:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Te jó ég...

Hát, nekem legutóbbi szerelmi csalódásomat 2 hétbe tellett kiheverni.


Először is: SOHA TÖBBÉ nem beszélhetsz vele, nem láthatod, töröld iwiwről, msnről stb stb. Teljes kapcsolatmegszakítás kell. Vagyis minél teljesebb, annál jobb. Ezt tudatosítsd is magadban.


Emellett meséld ezt el barátoknak, kérd meg őket, hogy menjetek el szórakozni, kirúgni a hámból.


Következő lépés: terveld ki, hogyan szedsz fel valaki mást. Kezd el foglalkozni a külsőddel, csinosíts magadon, hiszen tetszeni akarsz valakinek, aki majd végképp elfeledteti veled az előzőt. Ha bulizni szeretsz, akkor ott, ha kevésbé, akkor a neten vagy a sulidban ismerkedj. Nem szabad sokáig húzni a dolgokat, nem hetekig-hónapokig levelezgetni a kiszemeltekkel, hanem rövid időn belül randizni velük. Persze csak ésszel.


Hát, így. :)

2010. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Am hogy ért véget pontosan a kapcsolatotok?
2010. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, Hogy oszinte legyek 7 honapja nem tartok vele semmilyen kapcsolatot mintha megszunt volna letezni...De..a minap osszefutottam vele...egy Hivatalos helyen..csk ketten voltunk az iroda elott...es hat el kellett ott idoznom vele kb 3 h mert az az ember akire vartunk dugoba keveredett vagy valami ilyesmi volt..de ez nm is lenyeg a lenyeg a 3 h...Tehat h oszinte legyek mar ereztem magambana magabiztossagot hogy...nah most martul tudok rajta lepni, es akkor bejon ez...es felkavar bennem mindent....
2010. okt. 13. 19:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolso elottinek uzenem...h Debreceni vagyok..o meg erdelyi magyar...szegyenlem de rokonok vagyunk..meg soha nem lattam ez elott...most h a csaladja lekoltozott "proba" idore debrecenbe...most ismerkedtunk ossze eloszor, es hat olyan nekem mintha idegen lenne, es ez sztm vele is igy van (sot, a baratnom szerint aki nem tudta h rokonom azt mondta amikor csak beszelgetni latott minket egyutt h " hey figyelj mar ez a srac rad van kattanva" ...jot nevettem rajta de aztan kesobb kiderult h ez tenyleg igaz..Szal ezaltal szakitottam meg vele minden kapcsolatot...De aztan kiderult hogy hianyzik nekem :S...es hat szeretem...Szal ez mind nem lenyeg El kell felejtenem ez nem is kerdes..Majd megprobalok mindent megfogadom a tanacsokat
2010. okt. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!