Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a kapcsolatot megoldani? HELP!

Figyelt kérdés
Az exemmel újra összejöhetnénk, de most is 80 km-es távolság áll közénk ráadásul kollégista. Sajnos legutóbb is a távolság miatt ment tönkre a kapcsink. Most pedig egyszerűen nincs időm meg pénzem se, hogy elmenjek hozzá. Pedig nagyon szeretnék vele lenni hiszen még szeretem mindig pedig már 3 éve, hogy jártunk, de megint jóban vagyunk és hiányzik! Ígérgetem neki, de sose megyek. Mit csináljak hogy meg lehessen oldani , hogy működjön is a kapcsolatunk???
2010. okt. 13. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok mondani,hogy sokan élnek távkapcsolatban és rengeteg párt nagyon nagy távolság választ el. (Lásd pl.az én esetem,amikor több ország választ el egymástól minket). Szóval ha igazán szereted,akkor egy próbát mindenféleképpen megér. Hidd el,mindent meg lehet oldani. Üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. A távolság miatt nem szabad megijedni,sokféle módon lehet tartani a kapcsolatot és idővel hátha közelebb kerülnétek egymáshoz és megszűnne ill. megoldódna ez a helyzet. Ja és a hozzáállás is sokat számít. :) Nos,sok sikert nektek.
2010. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!