Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nyár vége óta szinte minden nap beszélünk. Nekem nagyon bejön. NAGYON! Van egy bnője másfél éve, nekem panaszkodik, h nem olyan, mint régen... ki is dobta, de most 2 hete megint együtt vannak és úgy néz ki nagy a szerelem. Nekem msn-en viszont mindig csak a szépet osztja. Személyesen is összefutunk heti 2-3szor, de akkor úgy csinál, mintha semmi nem történt volna. Jövőre vszínű abba a városba megyek tanulni, ahol ő is és felajánlotta, h lakjunk egy albérletben... ki érti ezt?? (18/L, a fiú 25)
2010. okt. 12. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzam is johetsz alberletbe, es nalam sem kellene fizetned semennyit, ha rendszeresen megkurhatnalak...
2010. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi...
2010. okt. 12. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden megoldódik, csak minél hamarabb sz*pd le!
2010. okt. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

esetleg vki vmi értelmes válasszal is tudna szolgálni?

igazán megköszönném...

2010. okt. 12. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Valóban komolyan írtam, heti 2-3 alkalommal amikor találkoztok váratlanul tedd meg amit javasoltam az előző hsz-ban. Hidd el nem fog úgy csinálni montha mi sem történt volna.


Ha mégis hát pech na.

2010. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem hinném, h ettől engem választana...
2010. okt. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!