Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez tönkreteheti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tönkreteheti a kapcsolatot? Mi a megoldás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom, és eddig az együttléteket úgy oldottuk meg a pasimmal, hogy feljárt hozzám, vagy a kocsiban. A kocsija elromlott, a koliban pedig egy új szabály van: egyáltalán nem lehet felhozni vendéget. Náluk nem tudjuk megoldani, mert nem vagyok jóban a szüleivel. Szerintetek hol oldjuk meg? Mert így szerintem tönkre fog menni a kapcsolatunk:(
2010. okt. 11. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mert így szerintem tönkre fog menni a kapcsolatunk:("



Milyen hozzáállás ez? Kitartás, majd alakulnak a dolgok, harcolni kell mindenért, a boldogságért is!

2010. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Teljesen komolytalan az egész. Ha a pasinak fontos lennél, megpróbálna tenni valamit, hogy enyhüljenek a szülők. Amúgy nyilván nem ok nélkül nem szeretnek, szóval te magad is közeledhetnél és akkor máris szívesebben látott vendég lehetnél. Nincs probléma, amit nem lehet megoldani, pláne nem az ilyen szintűeket.

Ha amúgy meg egyetemi kollégiumban laksz, kérvényezd, hogy másikban lakhass. Ilyet sose hallottam még amúgy, hogy kolikba nem mehet be vendég. Max. ha éjszakára marad, akkor fizetnie kell a portán.

2010. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hála Istennek megoldódott a probléma, újra lehet vendéget fogadni:) Köszi a tanácsokat azért:))
2010. okt. 13. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!