Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne újrakezdeni? 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újrakezdeni? 7 éve voltunk együtt

Figyelt kérdés

Mi 7 évig voltunk együtt,ebből 2 év házasság!

Született 2 gyermekünk is belőle!

Sajnos előfordult nem is egyszer hogy megütött engem,szerinte azért mert megcsalom,pedig mindenki tudta ki sem mentem a boltnál és a mamámnál messzebbre nélküle!A mamám 5 házzal lakik arrébb,a bolt pedig itt van az utca végén!

4 hónapja hogy nem vagyunk együtt és egy ideíg nem keresett minket,ha igen akkor bunkó volt!A gyerekeket nem látogatta!

Pár hete viszont újra elkezdte keresni őket,normálisan beszél velünk,aztmondja megbánta és szeretné újrakezdeni!

Nemtudom érdemes e,mert félek hogy újra bántana egy idő után!


2008. dec. 30. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom semmi esetre sem! Ha vert, akkor én még fel is jelenteném a helyedben!


Én óva intenélek, hogy a kötelezőn túl bármit is adj neki. Ha pedig bunkó módon viselkedik, fenyeget, akkor kérj rá távoltartási végzést is. Ha úgy igaz ahogy a leírásodban van, akkor ez nem egy férfi, hanem egy aljas tróger.


Bocs, ha a lelkedbe gázoltam.

2008. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, én időt adnék neki de minimum egy évet, ha tényleg látnám, hogy igyekszik, hogy egy azaz egy baklövést sem követ el, ha tényleg belátja, hogy hibázott akkor adnék neki egy esélyt. De ehhez hosszú idő kell. Attól viszont óvva intelek, hogy most visszamenj hozzá, nem tanulna belőle. 1-2 éven belül ki fog derülni mennyire is bánta meg. (17/f)
2008. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!