Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság udvaráls? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne, szó, hogy mit tartotok jobbnak, ugyanis megfigyelhető hogy mostanság két beszélgetés után csak simán a fiu lesmárolja a csajt és ennyi az egész. Szóval az érdekelne, szerintetek mit tegyek, mit szóltok ti lányok?


-Közben van egy lány akit már régóta ismerek, hetente többször is találkozunk, ha tovább szeretnék lépni mit ajánlotok, a fent írottakkal kapcsolatban.

17F


2010. okt. 11. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképeen ne csókold meg elöszőr, elöszőr udvarolj neki, hogy érezze hogy fontos neked, és utána már nagyon fogja várni az első csókot, és sokkal jobban megbecsüli!
2010. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:

ha csalódni akarsz mutasd meg neki az igazi éned, legyél őszinte, odaadó, udvarias, figyelmes, kedves, humoros, intelligens, beszélj vele sokat.


ha nem akarsz akkor kapd le a második alkalommal és amint teheted csald is meg. és akkor a végén nem te leszel aki sírva fakad:)


de majd idővel rájössz te is, hogy sajna igazam van

2010. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy lépj tovább. :D
2010. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is először beszélgessetek valamiről....plkérdezd meg a kedvenc virágát, színét....és a legközelebbi alkalomkor vigyél neki gy csokor virágot...vagy sétáljatok és közben bevallod neki h szereted, és megvárod hogy regál. szerintem ez bejönne! 15 L
2010. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
írj h mit gondolsz a válaszomról :D
2010. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első randi semmi extra, nem kell se ajándék se csók, akár még puszi se (nálunk az se volt). második randin puszi volt bucsukor. harmadikra vettem neki apróságot édességet, meg több időt voltunk akkor együtt, és az egyik pusziból csók lett :) igy történt, nem kell erőltetni semmit :) és persze azóta is igyekszem kedveskedni neki, mióta úgyérzem komolyan komolyat szeretnék tőle, kapott virágot is. azt a napot se felejtem el soha :) remélem Ő sem :)

szal azér a hónapokig tartó udvarlás annyira nem faya de normális lányok értékelik ha kedveskedsz nekik.

2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, számomra hasznosak :):D
2010. okt. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!