Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? Foglalkozzak még vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Foglalkozzak még vele?

Figyelt kérdés
Két évet jártunk a lánnyal kisebb, nagyobb kihagyásokkal, fél éve szakítottam vele. Nem utáltuk egymást a szakításkor, bár ő még folytatta volna. Most gondoltam, felveszem vele a kapcsolatot, mert egész jól elvoltunk együtt. Írtam neki egy-két levelet, de választ nem kaptam rá. Rám jellemző hangvétellel fogalmaztam a leveleimet, nem könyörögve, nem megalázkodva, csak szimplán érdeklődve utána. Részéről semmi reakció nem volt. Én már a levélírás előtt is azon voltam, hogy nem foglalkozok vele, ha így áll hozzá. Viszont érdekelne külső szemlélők véleménye is. Aranyos kiscsaj, de ha se kép, se hang, akkor csak felesleges írogatnom. Más mit tenne a helyemben?
2010. okt. 11. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol. Így jártál kis csaj.
2010. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő a lány, nem én. Nem elég egyértelmű?
2010. okt. 11. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolt akkor egyértelmű sajnos:(
2010. okt. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ehhh, nálam is igy volt :(
2010. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is, hogy ez egy egyértelmű "hagyjál békén" utalás. Van ez így.
2010. okt. 11. 03:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, te szakítottál vele. Vagyis, lehet hogy ő csak barátkozni nem akar veled. Ha udvarolni szeretnél neki, vagyis komolyabbak a szándékaid, akkor azt ki is kell mutatni, nem csak egy "rám jellemző hangvételű" levéltől kell áttörést várni. Azt vártad hogy egyet füttyentesz és ő szalad hozzád? :) hát nagyon helyes hogy nem teszi. Ha akarsz valamit, hívd fel telefonon és tedd egyértelművé hogy mit akarsz. Fuss utána, aztán vagy beadja a derekát vagy nem. A kockázatot neked kell vállalni.


32/N

2010. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sose ment nekem ez a "megmondom a frankót". Talán pont a felsülések miatti félelem fogott vissza mindig is.


Ám most fedeztem fel, hogy az első levelem után letíltott. Mérges a szakítás miatt. Egyem meg. (: Vagy csak bepalizott. Bár ez már nem az én gondom.

2010. okt. 11. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!