Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szeretem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottam a barátnőmmel több mint 1 hónap együtt lét után, mert az elején nagyon szerelmes voltam belé, de aztán elmúlt. Azóta csak msn-en szoktunk beszélgetni barátok maradtunk, de nagyon gyötör a lelkiismeret, hogy szakítottam vele, most akkor mégis szeretem vagy mi van velem? Egész nap csak ezen agyalok. Volt már valakinek hasonló élménye, mert most nagyon tanácstalan vagyok :S

Mások szerint csak sajnálatból ne menjek vissza hozzá.

Valaki kérem segítsen előre is köszi :)


2010. okt. 10. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor el kellene döntened, hogy csak lelkiismeretfurdalasod van amiatt, hogy szakitottal ezzel a kedves aranyos lannyal, aki szeret, vagy tenyleg vissza vagysz hozza, es hianyzik. Mert ha nem hianyzik neked ugy igazan, es nem vagysz arra, hogy együtt legyel vele, hanem csak egyszerüen sajnalod, es piszoknak erzed magad, akkor nem szereted. Ha viszont allandoan ra gondolsz, es hianyzik, es jobb volt amig a baratnödnek tudhattad, akkor egyertelmü a valasz.
2010. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rám mind2 verzió érvényes ááá :S nem tudom :(
2010. okt. 10. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, ne menj vissza hozzá.
2010. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a tipikus mindig az kell, ami nem lehet a miénk érzés, és ha megvan, akkor nem vonz már

neked olyan csaj kell, akiben van tartás, nőies, és nem ugrik minden szavadra, nem játsza a korrekt hősszerelmest

és ez a normális.

szerintem keress egy új, izgalmas csajt!

2010. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!