Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég ismertem meg. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Captain Frájer kérdése:

Nem rég ismertem meg. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, a fordítottjáról meg egyenlőre nem tudok. Csak pár hete, hogy megtudta, hogy egyáltalán a világon vagyok. Azóta pár szor beszélgettem vele, velem kedves és jófej volt.

Szerintetek hogyan tovább? Folytassam a közeledést, vagy valljam be neki, hogy nagyon tetszik(megkockáztatom, hogy szeretem)?

Az utóbbitól félek, mert alig ismer, előbbi meg ugye türelemjáték. Szerintetek melyiknek van értelme és melyik vezetne JÓ végkifejlethez?


2010. okt. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
KoR?
2010. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kamuuu ***** válasza:
Először hagyd hogy ismerjen meg jobban meg te is őt és majd idővel rájössz hogy mikor mond el neki de először mindig az ismerkedés :)
2010. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pappmartin ***** válasza:

ez olyan mint az én helyzetem:D

először barátkozz össze vele, kérdezz tőle, kérd el az msn címét, lényeg hogy sokmindent megtudjatok egymásról és ha úgyérzed, hogy már sokmindent tudtok egymásról és tudtok beszélgetni akkor mond el neki. hidd el semmit nem veszítesz. ezután kérdezd meg hogy járnátok-e és hívd el sétálni:)

remélem segítettem, üdv martin:)

2010. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Korom 18/F ugyebár.


MSN cím már megvan, de alig használja :( Esetleg telefonszámmal próbálkozzak?

2010. okt. 10. 22:13
 5/5 pappmartin ***** válasza:
megpróbálkozhatsz szerintem, de annak is fentáll az esélye, hogy nemszereti az sms-t vagy nemtölti fel... egy próbát megér, azért arra vigyázz hogy ne tűnj nyomulósnak:)
2010. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!