Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogyha valaki szerelmes akkor az nem múlik el 2hónap alatt? Mert az exem épp az ellenkezőjéről próbál "meggyőzni" engem.

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, van ilyen is , meg olyan is. Valószínűleg nem jelentettél túlsokat neki!
2008. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

szintén zenész, nekem is ezt próbálják beadni...el ne hidd!

ha csak nem tettél olyat(megcsalás, átverés stb)nem múlhat el!az, amit érzett, maximum csak fellángolás/vonzalom

2008. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha megcsaltad, hazudtál Neki, veszekedésekkel volt tele a kapcsolat, akkor igenis, el tud múlni a szerelem. Hiszen Ő csalódott benned...


Nani

2008. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Srapnel ***** válasza:
65%
Nem látom be, hogy miért ne lehetne valaki tetszőleges ideig szerelmes. Most tökmindegy, hogy fellángolásnak, vagy minek hívjátok.
2008. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem még évek múlva is bennünk él...
2008. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nemcsaltam meg, nem hazudtam neki...semmi ilyasmit nem tettem...valószínüleg tényleg nemjelenthettem neki túl sokat.
2008. dec. 30. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnálom, de próbálj túllépni rajta!Én majd belegebedek, de túlléptem rajta azt hiszem...nagyon szurkolok Neked, ha bármiben segíthetek, írj mailt nyugodtan!egy sorstárs
2009. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy (:
2009. jan. 6. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

én kiheverem, fáj, de van még sok jó pasi, kai rendes

(vagy csaj)

inkább sajnálatm iatt szenvedtem mikor én dobtam az exem

nem belé voltam a legszerelmesebb, de hozzá ragaszkodtam a legjobban, és vele voltam legtovább

van a szerelemnél erősebb, fontosabb érzelem, mai összeköt két embert, egy párt

aki nem tud megbízni másikban, mert okot is adott rá, amellett nem tudok boldog lenni, meg átmegy haragba a dolog,

akkoris ha ő csal meg mondjuk de én ezért dobtam

meg sztem kicsit mindenki sérül, és fenntartásai vannak ak övetkező személy megbízhatóságát illetően

negatívabb lesz mindenki, főleg akinek amúgyis önbizalomhiánya van

mindenki tanul belőle akinek van esze és kímélni akarja a szívét

tehát van akit szeretünk, de azért dobjuk, mert nem bízik bennünk, és ez fáj, főleg ha alaptalan, meg ki tudja mér bizalmatlan, azér e mer fontosak vagyunk neki vagy azért mer vaj van a füle mögött, de mindenesetre itt szóba jöhet am indenki magából indul ki dolog, a tématerelés,

meg az is egy dolog h valaki felejthetetlen, meg az is hogy fontos e még mindig, esetleg mennyire volt az annó


lehet az első szerelemnél fontosabb

főleg ha fiatalok voltunk, tapasztalatlanok (mer első) és lehet akkor mait szerelemnek hittünk nem is volt az, csak fellángolás

máshogy szeretnek a gyerekek, a tinik mint a felnőttek, és minden embert másért, máshogy lehet szeretni, én sem tudom összehasonlítgatni egymással szerelmeimet, exeimet, akkor sztem nem kéne h magunkat hasonlítgassuk ap árunk exeihez, vagy az exünk újabb csajaihoz pasijaihoz, és neki sem jut eszébe sztem h am ostani barátnőjét (engem) a régiekhez hasonlítgasson, vagy más nőkhöz

pl érzelmileg engem nem hozna lázba se egy mell, se egy farok

2011. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!