Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell színlelni?

Figyelt kérdés
kórházba akarok jutni, kollégiumban vagyok. Hogyan színleljem h rosszul vagyok? pasimmal most lett vége. Valami olyasmi kéne h idegösszeroppanásom lett vagy valami hasonló. Mit csináljak?
2010. okt. 10. 20:09
 1/10 Moszuke ***** válasza:
87%
ez igen bameg.. ez kell a népnek
2010. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

egyél krétát. úgy hallottam magas lázat okoz. bár én nem próbáltam. és érd el, hogy hányj. ne egyél semmit. ja és néha beszélj össze-vissza.

és folyton fájlald a hasad baj oldalt. akkor még vakbélére is gyanakodhatnak. és amikor jobb oldalon megnyomja a doki a hasad mond, hogy az nagyon fáj (a vakbélnél minden baj oldalon fáj. és, ha a jobb oldalon nyomogatják, akkor is a bal oldalon fáj)

2010. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez most komoly?


Szerintem inkább beszélgessünk! :D

2010. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

szerintem ha leugrasz a negyedikről, színlelni se kell :)


nagy az isten állatkertje :)

2010. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nagyviri ***** válasza:
100%

Miért kéne kórházba menned?

A pasidat akarod búcsúzóul megszivatni???

Ha igen, ezzel csak azt éred el, pláne, ha rájön a turpisságra, hogy még meg is utál....

Ha a szerelmi bánat miatt, akkor inkább hívd fel egy barátnődet és beszélgessetek. Más is túlélte, te is túl fogod. A tragika szerepkörnek meg a színjátszó csoportban veheted max. hasznát....

2010. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be egy doboz... C-vitamint. Ha valami okból nem veszik be, hogy altató volt, és nem jön be a gyomormosás, max csípni fog a vizeleted. Plusz gyomormosás közben átgondolhatod a hülyeséged. :P Ja, és egy öngyilkossági kísérlet után egy darabig a pszichiátrián van az ember. A volt barátod majd elszégyelli magát, aztán visz be neked keménytojást, amit át tud passzírozni a rácson. :D
2010. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
No comment!Butaság határtalan...
2010. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igyál. Max kiraknak a koleszból. -.-"
2010. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És te ettől a színjátéktól várod, hogy újra összejöjjetek? Ez nagyon buta vicc lenne. A volt barátod le se fogja szarni, hogy Te kórházban vagy. Viszont a családodat, és az igaz barátaidat nagyon megrémítenéd. Ezt végiggondoltad? Fogadd el, hogy vége van a kapcsolatodnak. Csak Neked lesz rossz, ha ilyen butaságokon töröd a fejed.
2010. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
krétából már kivonták azt az anyagot ami lázat okoz pont emiatt... kérdező: szerintem egy pszichológust keress fel minél hamarabb...
2010. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!