Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy pasim már 10 hónapja....Közben megismerkedtem egy másikkal, akibe nem vagyok szerelmes de nagyon jol érzem magam vele.

mostanaban a párommal ugy vagyok hogy kb 10-ből 5x jól érzem magam vele....vagyis, egyszer ugy erzem h mindennel jobban szeretem, máskor meg egyaltalan nem erdekel mit csinál, kivel van...ilyenkor egyáltalán nem hiányzik és amikro vele vagyok is alig várom hogy elköszönjünk.mét van ez?befolyásolhatja ezt a másik illető?

segitsetek kérlek :S


2010. okt. 10. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy szerelmes.
2010. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ennyi idő után már kezdhet "unalmassá" válni a párod, csak rajtad múlik, hogy érdemesnek érzed-e a kapcsolatot arra hogy színesítsd és tovább folytasd. Mindenkinek lehetnek rossz napjai, rajtatok múlik, hogy izgalmas programokat szerveztek-e vagy hagyjátok tönkre menni.

Gondolj bele, egy új ember mindig érdekesebbnek tűnik az elején, mert még ismeretlen, van benne kihívás, még nem unalmas. Ez a másik csak esetleg arra döbbent rá hogy kicsit unatkozol. De ha szereted vagy a párod és fontos neked az idő többségében akkor nincs gond.

Szorítok!

2010. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ennek semmi köze a szerelemhez.


ennek ahhoz van köze, hogy a párod már nagyon unalmas számodra, és ha biztos lennél a másik pasiban, hogy vele komoly lenne a kapcsolat, összeköltöznétek és nem dobna ki 1 hónap után, akkor elhagynád a jelenlegi pasidat mert ez már neked rohádtúl nem jó, ha szeretnéd igazán akkor nem tennél hasonlókat.


De te jelenleg inkább félsz feldobni egy biztos de sz@r haldokló kapcsolatot, egy új szenvedélyes, boldogabbnak tűnő kapcsolatért. Inkább lusta vagy időt ölni bele...

2010. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a másik illetővel még véletlenül sem szeretnék összejönni....
2010. okt. 10. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez hosszú távon se így se úgy nem lesz jó akkor sem ha a másik nem érdekel annyira.


Haldoklik a kapcsolatotok, ellaposodott, csak te félsz kilépni belőle!!


Ha egyik sem az akire vágysz akkor próbáld lezárni ezt a 2 szálon futó fejezetét az életednek és kezdj egy új őszintébb boldog fejezetet!

2010. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
cső Jucy.. :DDD
2010. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!