Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék kedves lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kedves lenni egy lányhoz de azért mégsem annyira. Miképp mindezt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nemigen érthető elsőre hát elmagyarázom.Egy asztaltársaságban(hát kocsmázni szoktunk meg ilyesmi)jópáran vagyunk fiúk de csak két lány van.Az egyik lány igencsak top kategória a másik meg....hát az se csúnya de a másikkal mégse említhető egy lapon.Most ez kegyetlenül hangzik de hogy lássátok a szitut.Nos a fiúk mind a top csajra hajtanak,kóstolgatják, utalásokat tesznek,burkoltan tudatják vele hogy szeretnének többet.Persze hiába mert azért elég egyértelműen jelzi nekik hogy nem fog menni a dolog, nem mintha ez kedvüket szegné hogy ismét próbálkozzanak.Én mindeközben arra lettem figyelmes hogy milyen rossz lehet a másik lánynak(a 2 lány egyibként jó barátnők)hogy őt voltaképpen le se sz@rják.Arra gondoltam hogy elkezdek neki bókolgatni csakhogy ne legyen neki olyan kínosak ezek az összejövetelek hogy míg a barátnőjét ajnározzák és amaz hessegeti vissza a fiúkat ő csak ott ül mint egy Buddha szobor.Ugyanakkor járni azért nem akarok vele mert az nem lenne őszinte mindössze annyit szeretnék hogy a többiek észrevegyék és valamelyest rá is legyenek tekintettel.
2010. okt. 10. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam hogy elkezdek neki bókolgatni csakhogy ne legyen neki olyan kínosak ezek az összejövetelek hogy míg a barátnőjét ajnározzák és amaz hessegeti vissza a fiúkat ő csak ott ül mint egy Buddha szobor"


Te eszednél vagy? Sajnálatból bókolnál valakinek? Van benned empátia, haver? Képzeld már bele magadat az ő helyébe, hogy neked bókolgatnának, és utána meg kiderülne, hogy sajnálatból. Ez iszonyatosan megalázó.

2010. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megalázó?ennél megalázóbb?
2010. okt. 10. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

"megalázó?ennél megalázóbb?"


Bakker, látszik, hogy nem érted, vagy inkább nem érzed annak a súlyát, amit leírtál. De akkor hiába is magyarázom. Mindenesetre, kérlek, ne tegyél ilyet, mert a lánynak is iszonyúan fog esni, ha kiderül, és neked is kellemetlen lesz.

2010. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:

egy-egy bókolás még nem bűn..


de szerintem ezt a baráti társaságnak kéne feldobnod.. ha értelmes jó arc tagok vagytok akkor ők is ezt teszik amit te tervezel és felfogják, hogy jót tenne a csúnya lánynak is egy kis törődés.. és barátként poénból bókolgatni meg aztán tényleg nem bűn..


és jót tenne a csúnyának hogy nőszámba veszik.. még ha csak viccből is.

szerintem a többieknek is kéne néha-néha poén szinten-.- na mind1


a szándékaid jók szerintem, de itt azt hiszem a gond a társaság többi tagjával van... most nem azé.. de én amilyen körökbe mozgok nagy ritkán ott nem fordulna elő ilyesmi.. a legrondább tag is ugyannyi törődést kapnak mint a legszebb..


bocs de lenézem a baráti társaságod hogy ők nem látják át ezt hogy a csúnya csaj szarul érzi magát.


22/f

2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bókolgatni kell neki, hanem nem lesz@rni! Nem tudom érzed-e a különbséget? Ez is kedvesség, meg az is
2010. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért túl sokat ne bókolj, mert félre fogja érteni, és talán bele fogja magát abba élni, hogy te többet szeretnél tőle. Nálunk viszont hasonló helyzet LENNE. Egy társaságban van sok fiú, én és a legjobb barátnőm. Nálunk az van, hogy sokan rámhajtanak ha isznak, nekem csak az egyik kell, barátnőmre viszont legtöbben csak haverként tekintenek, úgyhogy ő éppen a fiús énjével a társaság egyik fő személye (nálam is fontosabb sztem...). Ha a külsejével nem, akkor a belső énjével próbálja felhívni magára a figyelmet. Ezt kéne neki valahogy elmondani szerintem...
2010. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!