Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalna a párotok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalna a párotok, mit éreznétek? Bíznátok még benne azután is?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Megcsalt.Azóta is jóban vagyunk, én új kapcsolatot kezdtem,semmiért nem kezdeném előlről.
2010. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már arra vetemedik hogy megcsaljon akkor nehéz lesz visszanyerni a bizalmamat viszont elgondolkoznék rajta hogy miért csalt meg mivel ha megadok neki mindent és boldog mellettem akkor az a normális hogy nem csal meg
2010. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt,a szemem láttára és még megmagyarázni probálta a lehetetlent..az érzést nem tudom leirni,rettentöen fájt és csak azon agyaltam miért?Miért tette ezt velem?

azota is rosszban vagyunk.Igy jo,bizni nem tudok már benne..és különösen kerülöm.

2010. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megcsalt,megértettem az okát,fájt nagyon, kis időt adtunk egymásnak,de mivel rájöttünk,hogy jobb együtt ismét béke van.

Mindez azt jelenti,hogy rendezni tudtam magamban és bízom benne ugyanúgy,mint előtte.

2010. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nagyviri ***** válasza:
Az exvőlegényem megcsalt, és szó nélkül kitettem a szűrét. Nálam meghalt a bizalom iránta, és nem láttam értelmét a folytatásnak, pedig százszor is megbánta, és még évekkel később is tepert volna vissza hozzám, ha hagyom. Most egy vasakaratú csajjal él együtt (hozzáteszem, végül azzal maradt, akivel megcsalt), és ha 1-2 évente összefutunk, akkor mindig megjegyzi, hogy most már tudja, akkor mit szalasztott el a saját hülyesége miatt. Én meg jól szórakozom magamban, mert időközben megtaláltam azt a pasit, akire az életemet is rábízhatom, és ezt biztosan tudom. Az elmúlt évek bebizonyították.
2010. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én belehalnék ha megcsalna

soha-de soha nem maradnék vele/ nem kezdeném újra vele

ebből látnám azt, hogy nem voltam neki elég jó, és mivel önmagamat adom egy kapcsolatban nem is tudnék változni

ha ez nem kell, hát sajnálom.

2010. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kriszti83 ***** válasza:
Megcsalt, iszonyat érzés volt, megbeszéltük, szünetet tartottunk, rájött mekkorát hibázott, nagyon tepert, kibékültünk, minden rendben, a bizalom is visszatért. Úgy érzem, mindkettőnknek kellett ez a lecke.
2010. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobom vagy én is megcsalom.
2010. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha megcsal nem tisztel téged, már pedig a tisztelet fontos egy kapcsolatban. én rögtön dobnám és vissza se néznék
2010. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!