Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 12 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 12 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 21 éves lány vagyok, ő 33. A koromhoz képest érettebben gondolkozom, viselkedem. Volt már komoly kapcsolatom, ami 3és fél évig tartott, ott 8 év volt a korkülönbség (ugyanígy a srác volt az idősebb) Nem a kor miatt lett vége!
2010. okt. 10. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebben a felallasban egyaltalan nem sok.

Minden téren nagyon jól ki lehet jönni.


Neked az az elonyod belole, hogy egy mar erett, felnott gondolkodasu pasid lesz, aki mar eleg erett ahhoz, hogy akar hosszu tavra is elkotelezze magat, sokkal felelosebben viselkedik, szoval jobban tud rad vigyazni és biztos jobban meg is becsül.


Arra kell vigyázni, hogy ne idegeld ki gyerekes dolgokkal, meg ha te még csak bulizgatni vágynal a barátnőiddel, ha nem akarsz komolyat, akkor ezt elore tisztázd vele.


Szulokkel annyi, hogyha vele jarsz, ot valasztod, akkor ezt a tenyt vilagosan a szuleid tudomasara kell hozni, es ha ebben nem engeded, hogy a fejedre nojenek, lebeszeljenek rola, duruzsoljanak neked, akkor nem lesz gond... csak az szamit, hogy rendes legyen.

2010. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
énis 21 vagyok párom 48... Jól megvagyunk több éve. Ugyhogycsak hajrá
2010. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem sem számít. Hogyha őszintén szereted, akkor nem mások véleményére fogsz adni, vagy amit itt írnak válaszul.
2010. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!