Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés
Hát már 2 hete szakitottunk :S De összejárunk meg minden. Szeret, hiányzok neki meg minden. és mégis külön vagyunk. Csak mert aszt hiszi hazzudtam neki. Pedig nem is!! És nem akkar bennem bizzni :( . mit tegyek??? hogy probáljam vissza szerezni vagy magától lessz vallami? Segitsetek!!! mert nagyon szeretem!! Előre is köszönöm ^^
2010. okt. 10. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,de minden esetre valamit mégis csak akar ha összejár veled.Vagy csak rongyosra használ.mondani bármit lehet.

Miért nem kérdezed meg töle?

2010. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert hiábba kérdezek tölle bármit is nagyon nem mond rá semmit :S F/17
2010. okt. 10. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Időre van szüksége.Örökké nem lehet így.El kell dőlnie valamelyik oldalra.Legyél vele maximálisan odaadó,és akkor újra minden a régi lesz.
2010. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát valamit csak hazudtál neki ha már ennyire nem hisz neked, tudod a bizalom a legfőbb dolog a szerelemben és ha már erre nem képes :S ha összejártok akkor nem képes elengedni téged, szeret biztosan! Biztos kell neki egy kis idő, te addig is mutasd neki h mennyire más vagy mint a többi fiú, újra kezdj el neki udvarolni mint gondolom az elején , tudod rózsa, csokoládé és ilyen finomságok:) nem tudnak neki ellenállni a lányok:) sok sikert 18/L
2010. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig kerüld el, azért se járogass vele sehová ha azt hiszi hogy hazudtál aztán ha egy ideig nem keresed meg semmi hiányozni fogsz neki!
2010. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!