Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnék? :\\

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék? :\\

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már lassan máfél éve ismerek, osztálytársam, és az elmúlt hetekben nagyon jóban lettünk, olyan jóban hogy suliban is sokat együtt vagyunk, és msnen is rengeteget beszélünk, kb minden nap vagy 4 órát. Mindig van témánk, jól megértjük egymást. Már mentünk együtt is moziba, elhívott hogy kondizzunk majd együtt, meg hogy majd kutyát is sétáltathatnánk.


Most hétvégére pedig elhívott bulizni, már hét elején, de aztán kiderült hogy nem olyan buli lesz amire mi számítottunk, és hogy éreztem hogy neki kicsit elment a kedve, megkönnyítve a dolgát mondtam neki hogy már nincs is kedvem. Persze mondta hogy ha nem lenne ilyen szar a buli akkor ő kézzel lábbal ellenkezne h visszamondjam, de hogy tényleg nem lesz valami nagy buli...


Jó aztán ő elment, mert ugye már megígérte, és még éjszaka 1kor felhívott 2xeris. ( nem vettem fel, edzésen voltam)


Másnap ugye egyből rámír, hogy na hogy vagyok milyen volt az estém satöbbi. Aztán kérdeztem őt is, és mondta hogy ott volt az a csaj, akivel a buli végén smároltak, és kikísérte buszmegbe, és fogták egymás kezét, és satöbbi. Persze, hogy ne essek pofára hogy azthittem ebből lehet valami közöttünk, csak mosolyogtam és támogattam, hogy ez tök jó.


A haverjai mindig b.szakdtak vele hogy miért nem nőzik be, és mondta hogy na most, de azt is hozzátette hogy nem azért csinálta.


Na most mi legyen?:D Tényleg nem vágom mit akar, mert voltak olyan témáink is, meg rengeteget flörtöltünk is már.. és most teljesen tanácstalan vagyok.


Szerintetek? :\ Bocsi hogy kicsit hosszú lett:\


16 L


2010. okt. 10. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Van esély!:) Nyomulj rá, másképp nem fog menni. Én minden fiút így veszítettem el, hogy hagytam elmenni. De aztán volt valaki akire szó szerint én akaszkodtam rá, és már 4 éve vagyunk együtt:);) Hidd el, menni fog! És semmiképpen ne támogasd a nőzésben! Azzal, csak azt fogod megerősíteni benne, hogy csak egy haver vagy... Ne menj vele edzeni, az nem valami nőies tevékenység:D Én a haverommal járok edzőterembe nem a párommal;) Nálam mindig is az volt, mint most nálad és végül a fiú mindig becsajozott:S Aztán elhatároztam, hogy nem sz@rozok és a következő kiszemeltemre szó szerint rámásztam:D Jó ideje ismertük egymást, de akkor volt az, hogy mind a ketten komolyan gondoltuk;) Azóta is együtt vagyunk:)

Egy szó mind száz, nyomulj, hidd el meg lesz az eredménye:)

21L

2010. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!