Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mit gondoltok a 2 éves udvarlásról?

Figyelt kérdés
Mivel itt névtelenül lehet írni, gondoltam szembenézek a nagyérdeművel! Én nemrég töltöttem a 25-ik életévemet és két évig udvaroltam egy lánynak aki többszöri probálkozásom ellenére soha nem adott nekem egy lehetőséget sem! Mindig jött a "barát" szöveggel, de valahogy nem akartam ezzel kibékélni egészen mostanáig! Belefáradtam ebbe az egészbe. Lehet pocskondiázni vagy dícsérni, de mindeképpen szeretném megtudni a ti véleményeteket.
2010. okt. 10. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ha azt mondják, hogy nem, akkor azt el kell fogadni, nem szabad erőltetni.
2010. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább, próbálj meg más nőkkel ismerkedni, máshoz közeledni. Ha egy lány 2 év kitartó érdeklődés után sem jön össze Veled, akkor hidd el, hogy nem akar és nem fog!!! Nem jössz be neki. Ez nem azt jelenti, hogy rossz vagy, de az ember nem tudja megválogatni, kihez vonzódik - márpedig vonzalom nélkül, csak józan érvekkel kapcsolatot kezdeni - nem szokott jól elsülni! A büszkeség hiányának benyomását kelti, ha ilyen makacsul rajongsz valakiért, aki le se sz.r, márpedig a nők nem szeretik azokat a férfiakat,akikből hiányzik minden büszkeség. (Ló másik oldala sem jó természetesen)

Most már ne ezt a lányt szeresd,hanem MAGADAT . mert megérdemled, hogy olyan társad legyen, aki viszonozza az érzéseidet. Ezt nem ebben a lányban fogod megtalálni.

29/N

2010. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni, ha jön a "barát" dumával. Nem véletlenül mondja. Felesleges tovább próbálkozni, évekig meg főleg.
2010. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
eszetlen. 2 évet elpazaroltál a semmire? eméljük jó tanulás volt, többet ne csináld, ha azt mondják, h nem, akkor az nemet jelent.
2010. okt. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kitartó vagy, ami erény, de a belátás képességével nem vagy barátságban ezek szerint. Egyébként érdekes, mert a nővéremnek 1 évig udvarolt a mostani vőlegénye, mielőtt bármi lett volna (külsőleg nem volt az esete), egyik legjobb barátnőmet szintén kb 1-1,5 évig ostromolta a mostani barátja, akivel már 2 éve nagy a szerelem (ott a srác 1 évvel fiatalabb volt, és szintén nem az esete). Tehát nem mondhatom, hogy nem éri meg küzdeni, de van az a pont, amikor átcsap a dolog tolakodásba és üldözésbe, és odáig nem szabad eljutni. Sajnálom, hogy nem sikerült Neked a lánnyal.
2010. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak lúzer vagy -.-;
2010. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A részeg lányok mindig igent mondanak.

Itasd le.

Aztán fenyegesd meg, hogyha megint nemet mond, akkor újra leitatod. Nehogy már ő döntse el, hogy kellessz-e neki?

2010. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!