Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve van egy barátom. Nagyon szeretem és rengeteg szép, közös élményünk, emlékünk van. Kb 1 hónapja elég furán viselkedik. Mintha a haverjai által befolyásolva lenne. Hazudik....meg ilyesmi. Persze van amikor én is túl reagálom a dolgokat, de annyira nem érzem azt amit eddig.Nem nagyon van romantika...ha találkozunk sokszor nézi az időt...:/ Sokaz ígérget aztán nem teszi meg. Ha pedig meg akarom bezsélni vele felháborodik, hogy miért hiszem azt, hogy nem szeret....szerinteteK?
2010. okt. 10. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az érzelmeivel némi gondok adódtak. lehet, hogy ez csak egy múló állapot, most ilyen időszaka van, és elmúlik...de az is lehet, hogy már tényleg nem érzi azt a valamit ebben a kapcsolatban, amit kéne
2010. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat a fiuknak neha nagy a buszkeseg, l ehet hogy most itt nem errol van szo. Lehet mar nem erez irantad semmit csak nem akarja megmondani :) Szerintem ulj le vele beszelni es kerdezd meg,hogy miert viselkedik igy. Ha mar annyi idelye egyutt vagytok akkor siman eltudnal vele beszelgetni, nem?

Lehet csak rosz paszban van :) Mindenkepp beszelj vele ha nem tudsz meg semmit,akkor hogyan akarsz tovabb lepni?.

Ha hazudik es ilyenek es te sem erzed mar ugyan azt iranta, akkor lehet mar kihult ez a kapcsolat es szakitanod kene. Gondolkodj el rajta es mindenkepp beszelj vele! Sok sikert

16/L

2010. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos Te ezt még nem tudod, én már megtapasztaltam egy párszor és mindig vagyok olyan barom, hogy új kapcsolatba kezdek, holott mindig ez lesz belőle! A legnagyobb szerelemből is. Én csak langyosvíz-effektusnak hívom. Keresem a saját hibáimat is, de akkorának nem találom őket, hogy ezt érdemeljem. Ami emögött van: az emberek (inkább a férfiak, de előfordul, hogy a nők is) olyanok, hogy ha valami (valaki) már "megvan" nekik, akkor "elengedik magukat" - a fiúknak kifogy az udvarlókészlet, elvárják, hogy érd be azzal, hogy csak úgy "vannak", kedvesség, figyelmesség, törődés, romantika nélkül (TISZT. KIV.!). Az se szokott segíteni, ha Te tényleg mindent beleadsz,próbálsz kedves,türelmes, aranyos lenni anélkül, hogy ezt kapnád. ..Megpróbálhatod, hogy elmondod a barátodnak, hogy Neked nem tetszik ez a változás, és megbeszélitek, miért van ez,mit lehet tenni ellene - lehet, ha szeret, meg is ígéri, hogy változtat, de a tettekben ez nem biztos, hogy meg fog mutatkozni, a kapcsolat nem számítógép, amit resettel újra lehet indítani. Bocs hogy ilyen negatív választ adtam, de én is mindig hasonlót tapasztalok, és momentán nincs konstruktív ötletem.

29/N

2010. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

11:19


Köszönöm szépen nagyon jó választ adtál :) Tényleg igazad ehet.Beszéltem vele és megígérte hogy változtat. Kiváncsi leszek, hogy tényleg változni fog e.

2010. okt. 10. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!