Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez az érzés?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy fiúba már mióta, és valahogy ez reménytelennek tűnt és elmúlt az érzés. És most visszatért, kb 1 hónapja már, de lassan összefogunk jönni, és úgy érzem, hogy nem fogom szeretni. Pedig csak annyi volt mostmár köztünk, hogy sokáig ölelés, egy kis puszi szájára, meg fogtuk egymás kezét.

valahogy azt érzem, hogy nekem ez elég is, de közben mégsem.


Az exem is ez volt, amelyik nap összejöttem vele, pont az nap nem éreztem semmit sem.


Szóval a lényeg,ha megkapom az érzéki ölelést, akkor annyira jó érzés minden, de amikor már hazamegy, akkor azt érzem hogy nem is szeretem. Egyszerűn azt érzem, mintha kiört volna valami belőlem, és elég is lett volna.


Szerintetek? :-/


Lassan 16/L


2010. okt. 10. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kamaszkor miatt nem tudod meg mit akarsz. Ez velem is sokszor megtortent mar. Figyelj szerintem egy probat meger nem? Vagyis mit veszithetsz. Vagy mar elsobol mondd meg a sracnak,hogy te nem taplalsz nagy erzelmeket iranta. Lehet a kesobbiekben nagyon szerelmes leszel bele es lehet megbanod hogy most nem probaltad meg vele.

Ha tenyleg azt erzed,hogy nem megy akkor inkabb ne is kezdj bele mert lehet o nagyon fog csalodni emiatt.

16/L

2010. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már régebbi lesz a kapcsolat, akkor kialakul egyfajta kötődés, és nagyon fogod szeretni...Szerintem. 16/L
2010. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza:

Úgy van gratula játszál szegény gyerekkel hátha összetöröd a szívét ....... szerintem ha jót akarsz a gyereknek leakadsz róla.


18/F

2010. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Így van! Ne játssz a fiú érzéseivel!!! Ha nem érzel iránta szerelmet, akkor nem is szereted!! Csak valamilyen szinten vonzódsz hozzá ez pedig édes kevés...Mert nem szereted!


Olyannal kezdj akit szeretsz is!


16/L

2010. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de ti tényleg nem értitek? : S Pfff...

Már mióta szeretem, annyira szenvedtem, de.......


Olvassátok már el rendesen amit írtam

de mindegy.....

2010. okt. 16. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:

én tényleg nem értem:D

egy másik L/16

2010. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

beleszerettem egy fiúba, közben ő egész végig azt hitte hogy barát ként állok hozzá. Ám ő barátként állt hozzám, csak én közben szerelmes voltam/vagyok belé.

Aztán nem léptem, és egy idő után elmúlt ez az érzés.

Aztánnem olyan rég bevallottam neki, és ő is egész végig szerelmes volt belém. csak ő szerinte is reménytelen volt, mert közben nekem volt valakim.


Most járnánk, de attól félek, hogy ha majd összefogok jönni vele, pont az neap nem fogom szeretni, mert úgy tudom fenttartani a szerelmetm ha váratlanul jövök vele össze. De amikor bevallodtam neki, hogy szerelmes vagyok/oltam belé, akkor azért nem tudtunk összejönni, mer nem rég szakítottam a pasimmal(már az exem) és adott nekem időt


így értitek?


na és a lényeg:


Mitől van ez az érzés?(ez az érzés=amelyik nap összejövök valakivel, pont az nap már nem szeretem igazán, vagy akár elmúlik a szerelem)


Mit lehetne tenni, hogy akkor is szeressem, ha pl kedden összejövök vele? (mert ugye ha "megbeszélem" magammal, hogymost fogok lépni, akor lehet pont akkor nem fogom szeretni. de ha ő lépne váratlanul nekem fentmaradna ez az érzés. csak az a probléma, hogy nem tudja, hogy én mikor állok készen!)

2010. okt. 16. 14:32
 8/9 anonim ***** válasza:

N.Ádám válasza:

Akkor csak lazán törd össze a lelkét szegénynek :)

2010. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

N.Ádám

H lehet valakit pont egypontba nem szeretni, neked csak a srác kell mint trófea , nem nagyon értelek , valakit vagy szeretsz vagy nem. Szerintem te maximum kötődsz vagy vonzódsz hozzá de nem szereted ....

2010. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!