Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akar tenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni, vagy igaz lehet? Én már teljesen össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki tetszik. 1x visszautasított, mert csak barátként tekint rám elmondásai szerint! De rengeteg olyan jelet ad, ami cáfolja ezt. Sokat találkozunk, mozizunk, sokszor megérint, bókol, egymásra nézünk, elpirul néha. Neten beszéltünk, és mondta h van 2 gondja, ami miatt rossz a kedve. Legközelebb, mikor találkoztunk, mondta hogy mi az egyik baja. Közbe volt egy-két jel, azok közül, amiket leírtam. A másikat nekem kellett megkérdeznem, mert magától nem kezdte volna el. Az meg srác ügy volt, azzal kezdte hogy nem tudja hogy érdekel e engem. Érdekelt.. : Kezdik egymást megszeretni, meg szar hogy keveset találkoznak. Azt mondta akkor hogy a srác szakított a bnőjével, de közben együtt vannak... Azóta is rámír neten akárhányszor fenn van.
2010. okt. 10. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szivat
2010. okt. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dugni akar
2010. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szopasd le magad vele
2010. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!