Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikre buknak a fiúk? /Fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikre buknak a fiúk? /Fiúk írjatok/

Figyelt kérdés

jó tudom, hogy mindenkinek más típusú lány / fiú jön be, de akkor is!

Én egy barna hajú barna szemű vékony /és félénk/csaj vagyok, de van egy szókimondó,néha nagyon cikis bénázó, dundi /számomra idegesítő/ csaj is az osztályomban


Ez még nem is lenne baj, de azok a fiúk akiknek tetszettem vagy jártak velem utánna erre az idegesítő csajra terelték a figyelmüket.

NA jó eddig csak egy ilyen eset volt + egy fiú elég gyanúsan viselkedik

Most akkor mi van?

ugyanis én újra szeretném kezdeni az egyik fiúval, de láttam, hogy ezt a lányt nézte és elbizonytalanodtam.


Szóval a kérdéseim: Kikre buknak a fiúk?

A fiúmnak tényleg bejön a hülye csaj?

segítsetek????


2010. okt. 9. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az intelligens lányok jönnek be.
2010. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sok ilyen ismerősöm van, akinek nem a szépség számít, volt egy nagyseggű oszttársam, minden pasit összeszedett magának a dumájával :s Hát nem tudom ... a pasiknak az kell h humoros legyen a csaj és tudjanak vele mindenről beszélni.



21/L

2010. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hiába nézel ki jól, ha nincs egyéniséged, magyarul mi ezt hívjuk "semmi extrának". Ő valószínűleg ezzel nyeri meg magának az osztálytársaidat.
2010. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
esze semmi dugd meg jól :D max erre kéne de nem járnék buta vagy hülye csajjal... az gáz
2010. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a hülye csajokat nem szeretjük!!:-)Mindenkinek más jön be,de elsőre mindenféleképpen a külső ami megfog,viszont ha buta/hülye csak szexre kell semmi másra.Szóval nagyon fontos hogy legyen értéke is a csajnak.Ne adja magát túl könnyen stb.
2010. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"volt egy nagyseggű oszttársam,"


vaa gyengébb pillanataimba azért beindul a fantáziám 1-2 nagy popóra xDD :$

2010. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Heló

Attól fűgg egy pasi milyen csajra bukik,hogy az adott pasibnak milyen astilusa,személyisége,egyénisége, ha vagány,nyilván hozzá hasonló csajt szeretne,aki olyan mint ő,fontos akülső,de sokszor abelső ezt át tudja hídalni,szóval hogy egy szép lány jár egy ronda pasival,vagy 1 ronda csajjal jár egy jóképű gyerek,annak belső az oka:) vagy anyagi érdekek,előfordúl........

ősszeségében nem elég,hogy szép legyél,mert sok csaj elutasított engem,akik szépek voltak,és bunkók,az semmire sem,jó,aztán sírnak,ah dobják őket,pedig lehetnének normálissak.....

2010. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 pappmartin ***** válasza:
csak annyi hogy ne lógj mindig a fiúk nyakán, lehessen veled beszélgetni, ne legyer rajtad 2 kiló smink, ne játszd meg magad és ennyi. remélem segítettem. üdv martin.:)
2010. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pasiknak az kell h jól nézz ki és h a barátaik irigykedjenek rá miattad. Minden más csak duma. Csajoknak meg egy gazdag pasi kell.


22/F

2010. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!