Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy el helyette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy el helyette miért nyaggat most én legyek a rossz és hagyjam el?

Figyelt kérdés
barátnőm együtt élünk és mikor randizgattunk és megmondtam neki nem akarok gyereket azt mondta rendbe. aztán valami bekattant nálla mert most már harmadik hónapja ezzel nyaggat hogy ő mennyire akar gyereket és gyakran veszekedünk emiatt de mondom neki mi a gond én mondtam nem akarok és olyant mond hogy már 1 éve együtt vagyunk már ideje lenne meg majd motivál és úgyis fogok akarni. de a nem az nálam nem persze ha most mondom neki vége költözz el akkor meg én leszek a mocsok vagy erre megy ki azért nem szakít és költözik?
2023. máj. 1. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Az akar gyereket és a nem akar gyereket között nincs kompromisszum.

Ő nem várhatja el tőled, hogy akarj gyereket, ha nem akarsz, te meg nem várhatod, hogy lemondjon a gyerekről, ha nagyon akar.

Ha te már az elején közölted vele, hogy nem akarsz gyereket, akkor nincs miért rosszul érezni magadat.

Valakinek kell szakítani. Tök fölösleges húzni-halasztani. Üljetek le és beszéljetek.

2023. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Az lesz, hogy nem fogja szedni a tabit, vagy kiszúrja a kotont úgy fog motiválni, tehát ha van eszed, akkor még ma, vagy legkésőbb holnap lapátra teszed, letiltod, hogy ne zaklasson, természetesen, ha hozzád jár, akkor feljelented, ha meg öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor szólsz a szüleinek, barátoknak.
2023. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nem értem akkor mikor mondtam az elején miért nem mondta ő akar és akkor mondom volna neki ne folytassuk de ez már ilyen sunyiskodás valahol hogy ő elfogadja persze de azért folyamatossan nyaggat a témával 3 hónapja és majd hogy ő majd motivál és nem tudom mire számít miért akarnák hirtelen ha soha nem akartam és nem érti meg látom
2023. máj. 1. 21:09
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Jól megszopatta magát a párod. És téged is részben.
2023. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem akarsz gyereket?

Ki fogja tovább vinni a neved, a véred?

2023. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem szakítasz te? Ha már az exed lesz, kit érdekel, hogy ki a rossz? Majd ha a nemkívánt gyerekkel hagyod el, akkor már tényleg te leszel a rossz.
2023. máj. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért nyaggat mert hagyod magad.

Más már otthagyta volna.

2023. máj. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mást akartok, nincs jövőtök.

Miért nem szakítasz?

"ha most mondom neki vége költözz el akkor meg én leszek a mocsok vagy erre megy ki azért nem szakít és költözik" - Van hova mennie?

2023. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Maximum vissza a szüleihez tud menni
2023. máj. 4. 14:22
 10/12 anonim ***** válasza:
1 év utan jó hogy bwm csinalsz gyereket..
2023. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!