Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen oldalon lehetne jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehetne jól ismerkedni?

Figyelt kérdés
Probáltam már a cha.hu-t meg amindneki.hu-t és már ne is haragudjon senki de szerintem mindkettő szar.
2010. okt. 9. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Játszál online valamilyen csapatjátékot!

Vagy pedig keress egy fórumot az érdeklődésednek megfelelően!

2010. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Régen jó volt a gyalogló chat. Nekem onnan van a párom.


De minden oldalon az a lényeg, hogy legyél laza... és ne elsősorban párt akarj, hanem megismerni embereket és önmagadat... dumálj érdekes témákról... ne pedig csak a sablonos (honnan, hány éves vagy, mit csinálsz, szereted a sexet?) témákat érintsd.


Alapvetően nem egy hely szar, hanem azok bénák akik használják.

2010. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chat.hu-ról rengeteg olyan embert ismerek, akivel találkoztam vagy már telefonon beszéltünk, és úgy néz ki egy komolyabb kapcsolatom is van kialakulóban. Ha mindenről képes vagy beszélgetni, akkor is, ha nem jut eszedbe semmi érdekes, akkor bármelyik csevegő oldalon tudsz ismerkedni. 28L
2010. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!