Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fog végre lépni vmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog végre lépni vmit?

Figyelt kérdés

Szóval, egy sráccal már kb egy éve barátok vagyunk. Az utóbbi pár hónapban ez a barátság már nagyon szoros. Kb minden délutánt együtt töltünk, ő simogat, piszkál, és én is kb ezeket vele. Mindig ő keres, és tök figyelmes. Már a suliba is mondták mások, h ne flörtöljünk már ennyire, meg menjünk szobára. Hát én kb már teljesen belezúgtam és talán ő is szeret, nemtom, csak kikészít ez a bizonytalanság. Egyébként már egyszer megkérdeztem tőle h ez mi, de nagyon zavarba volt és azt mondta nem tudja, én meg nem nyomulok senkire, már az is nagy dolog volt, h megkérdeztem, szóval hagytam az egészet. És ez nagyon elbizonytalanított akkor, de ennek már vagy 2 hónapja.

Egyébként még csak csúnya sem vagyok, sok srácnak tetszem, de én másra nem tudok gondolni... :)

Am mindketten 16 évesek vagyunk.


2010. okt. 8. 22:16
 1/6 anonim válasza:

hát szerintem a srác is ugyan így van , bizonytalan .

Szerintem kérdezd meg tőle hogy érez -e vmit irántad , legyél határozott.

nyilván neki is tetszel csak fél lépni:D

2010. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akk a multkor miért azt mondta, h nem tudja? :)
2010. okt. 9. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos félt hogy mit szólnál hozzá, és ezért nem mondott semmit. De szerintem is kérdezd meg érez-e valamit :)
2010. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WHISKEY11 válasza:

a bizonytalanság határtalan.

mond el neki mit érzel míg nem késső :)

kérdezd meg tőle hogy ő érez-e irántad walamit

ha azt mondja nem nyugodj meg több pasi wan a wilágon mint nő...

és ha igen te wagy a nyerő!!!

2010. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"De akk a multkor miért azt mondta, h nem tudja? :)"


Mert nem tudja. :D És bizony addig ne tegyél semmit, amíg ő nem mutatja 100 %-ig biztosan, hogy akarja.

2010. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WHISKEY11 válasza:

na de hát nézd már meg és ha nem meri kimutatni mit érez akk miwan?

ha nem tudja mit érzel egy másik csaj kell majd neki...

2010. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!