Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztünk valami? Érdeklem őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy fiú, akivel párszor beszéltem már, de csak úgy hülyültünk. Egy suliba járunk, ő egy évvel fiatalabb. Ma egy busszal mentünk haza, és a buszmegben odaállt mellém. Egyik barátnőmmel most elég csúnyán összevesztünk, őt is ismeri a srác, de a buszon mellém ült le, pedig mellé is ülhetett volna (jobban is ismerik egymást, mint mi, mert reggel is egy busszal járnak). De szerintem csak azért ült mellém, mert megkérdeztem tőle előtte, hogy "foglaljak helyet?"

Útközben először beszélgettünk, utána zenét hallgattunk fülhallgatón. Olyan jó volt. :D Zenehallgatás közben nem igazán beszélgettünk, meg semmi, és ez azért elszomorított egy kicsit. Nem nézett rám valami sokszor, úgyhogy én is próbáltam inkább tettetni, hogy nem érdekel. De van barátnője is. :S

Ti mit gondoltok? Van rá esély, hogy legyen köztünk valami?


15L


2010. okt. 8. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ha van barátnője akkor egyelőre nem hiszem hogy lesz köztetek valami ^^

deam simán

2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azért, mert beszélgetett veled akar tőled valamit? jaj komolyan.
2010. okt. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!