Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy kavar-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy kavar-e más lányokkal is?

Figyelt kérdés

van egy nagyon helyes srác a láthatáron, nagyon szeretem, nemsokára járunk is. De valamiért nem bízok meg benne...

annyira helyes, hogy nagyon. és mások mondták, hogy nehogy csalódjak, és h a volt barátnője mondta, hogy minden napra be van osztva h melyik csajjal van. a kérdésem: h hogy derítsem ki h kavar-e egyáltalán... nincs ötletem

adjatok akármilyen ötletet!!!!!! fontos lenne!!! és nagyoon hamar!!!!!!


2010. okt. 8. 21:00
 1/5 Kriszti83 ***** válasza:
Sehogy. Ha nem bízol meg benne, ne kezdj el vele járni. Minden kapcsolat alapja a bizalom.
2010. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marcooo válasza:
Tényleg a bizalom a kapcsolat alapja:) szerintem amúgy meg lehetne oldani ha komolyan elbeszélgetsz vele ilyen témáról és nem béna a csávó:)
2010. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem biztos hogy hamar választ kapsz a kérdésedre. Hogy jobban megismerd megbízható-e, ahhoz idő kell. Ha majd jártok, tartsd nyitva a szemed, előbb utóbb a sánta kutyát is utolérik.:)
2010. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha elbeszélgetsz csak vele,ö sem hülye hogy elmondja,készitsél egy msn cimet egy lánz névvel,és kezdjél el ott beszélgetni vele,hogy megszeretnéd ismerni stb,raksz ki egy jó képet ilyen egyszerü,nekem bevált


a 22 éves F

2010. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számold meg a fakanálon a kezeket!
2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!