Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smárolás lépései? Légyszi*-*

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smárolás lépései? Légyszi*-*

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 19:35
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:
2010. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a videót.de szövegbe valaki leírni?*-*
2010. okt. 8. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Hozzá teszed a szád a másikéhoz és mint ha ennél nyitott szájjal.

Énis féltem az elsőnél hogy kinevet a csajszi de egész jól ment:)

Majd ha már egymás szájába vagytok ráfogsz hangolódni.

2010. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
úgy csinálsz, h ááááá aztán a másik is áááá, és egymásra rakjátok a szátokat, utána meg nyalogatjátok egymás nyelvét, így jó?
2010. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és nyelves csókról van szó.
2010. okt. 8. 19:47
 7/12 A kérdező kommentje:
köszí :DD
2010. okt. 8. 19:47
 8/12 anonim ***** válasza:

lassan egymáshoz közeledtek,becsukjátok a szemeteket,bíztok egymásban,szeretitek egymást,finoman hozzárintitek egymás ajkához az ajkatokat,a fiu a felső ajkat a lány az alsó ajkat kicsit"megszopogatja",aztán csere,félredöntitek a fejeteket és am jön magától,kicsit beteszed a nyelvedet a szájába,h belülről "nyalogasd","eljátszadoztok" egymás nyelvével a szátokban,hozzáérsz,nyelv be,ki,száj becsuk

ilyenkor néha megnyálazod a szádat egy kicsit(megnyalod az ajkad),nyelv megint be,aztán sokáig játszotok egymás szájában,közben a fejét a nyakát a hátát a derekát a fenekét simogathatod,a hajába túrhatsz stb...



nem én irtam de ez elég részletes sztem:D

2010. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szopogatjátok xD
2010. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmm ez tényleg nagyon részletes és jó :) köszönöm :)
2010. okt. 8. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!