Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetnék végre össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék végre össze vele?

Figyelt kérdés

Elballagtunk és az új osztályba nagyon bejön egy fiú..egymás mellé ültettek minket,aztán volt ültetés és ott is...sokszor szoktunk hülyülni,barátkozni,mosolyogni egymásra,meg beszélgetünk...szünetbe néha együtt vagyunk+a dolgozatokba is segíteni szoktunk egymásnak..a gáz az hogy én úgy érzem totál belé estem.Állítólag én is bejövök neki,(a legjobb barátja mondta) csak egyszerüen fél az elutasítástól..Hát én meg lány vagyok,nem futok egy fiú után..Ne hogy már a lány udvaroljon a fiúnak..

Na szóval ez van..:(


2010. okt. 8. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
"Hát én meg lány vagyok,nem futok egy fiú után..Ne hogy már a lány udvaroljon a fiúnak.. " - akkor egyedül maradsz :D
2010. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gáz vagy..ennyi
2010. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
adj neki egy puszit a pofijára. érteni fogja h tetszel neki =)
2010. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mert mégis mit csináljak hívjam el randira?...Vagy csak szerintem gáz az hogyha egy lány hív el egy fiút randira?..
2010. okt. 8. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
vagyis h tetszik neked...elírtam bocsi
2010. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak szerinted
2010. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát én mindezidáig azthittem hogy gáz ha egy lány udvarol egy fiúnak..na mostanatól cselekedni fogok..
2010. okt. 8. 19:03
 8/9 A kérdező kommentje:

18 58

értettem :) bár nemtudom..

2010. okt. 8. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:

mindig a lányok akartak =séget.

Megkaptátok. Ha akarsz valamit, te is tegyél érte. Ő lehet épp nem gondol rád úgy mint barátnőre, de tudasd vele. Jelekkel, és ne beszéddel.

2010. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!