Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolatban, kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolatban, kevés az az őszinte beszélgetés?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt, valahogy belül mindig érezem hogy valami nem jó, olyan feszültek vagyunk sokszor egymás mellett, nem tudtunk beszélgetni ugy igazán, vagy ha igen nagyon ritka:( és a legrosszabb mikor mással(ismerősével, barátnőjével) látom beszélni, mennyire közvetlen vele, milyen jókedélyű, velem.. nem olyan. (szinte biztosra érzem hogy nem önmaga velem) de azt kell mondanom én sem.

Szerintetek ez amiatt van mert annyira bejövünk egymásnak, vagy nem passolunk igazán össze?


sosem tudtam eldönteni. már nem tudom bennem van a hiba, benne, vagy a kapcsolat nem működőképes.


2010. okt. 8. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltek kiüresedik minden és előbb utóbb vége lesz... (mondjuk ha beszéltek még akkor is lehet ilyen)
2010. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pasi létedre becsületreméltó, hogy azon aggódsz, miért nincs köztetek őszinte beszélgetés, általában ezen a nők szoktak aggódni. Amikor a barátnőjével beszélget felszabadultan, az azért van, mert ő a barátnője, te pedig a pasija, a kettő teljesen más. Persze, hogy másképp viszonyul hozzád, persze, hogy nem veled fogja megbeszélni a csajos dolgokat. De ha úgy látod, hogy érdektelen vagy a számára és abszolút nem müködik köztetek a kommunikáció, akkor ott bibi van. És nem csak az ő részéről, hiszen a beszélgetéshez két ember kell. Mondd el neki, mi a gondod és figyeld, hogy mit reagál. Ha csak legyint, akkor tényleg nem müködik valami. Ha komolyan veszi a problémát, akkor érdemes beiktatni azokat a bizonyos komoly, őszinte beszélgetéseket.
2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első két hónapban ez normális lenne, de ennyi idő után nem hangzik túl jól.Egy kapcsolatban a legfontosabb,hogy jól érezzétek magatokat, és teljesen eltudjátok magatokat engedni, jól megismerjétek egymást.Ha nem önmagatok vagytok, akkor mi értelme ennek az egésznek?Szerintem egy idő után el kell érni azt a szerelmem a legjobb barátom szintet, hogy hosszú és boldog párkapcsolat legyen.
2010. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Pedig mindenben így a kapcsolatban is a legfontosabb dolog az őszínteség és a bizalom.Próbáljatok nagyon nagyon nyugodtan és meghidten beszélgetni egymással hogy ki mit szeretne a másiktól és azokat meg lehet e valósítani.

Ha nem,akkor a legbölcsebb döntés a szakítás.

2010. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vezerdinka ***** válasza:
valoszinuleg azert nincs oszinte beszelgetes, mert egyikotok sem kezdemenyezi. ha te tudod magadrol, hogy teged ez a dolog bant, akkor azt tanacsolom, hogy kezdemenyezd te a beszelgetest, mert kommunikacio nelkul semmi nem mukodik. bar en is no vagyok, ettol fuggetlenul a mi kapcsolatunkban (tobb, mint 3 eves), ha vitatkoztunk is, az elso dolog az volt, hogy ajtocsapkodas helyett leultunk es higgadtan megbeszeltuk. ezek szerint ti meg nem is veszekedtetek egy egeszsegeset. mondjuk csak azert, mert azt gondoljatok, hogy ti milyen jol megvagytok egymassal, ne "keruljetek" a vitakat, mert attol minden elromlik. kell, hogy tudjatok, mi a masik velemenye dolgokrol es attol meg nem sz*r egy kapcsolat, ha nem mindenben ertettek egyet. szerintem mindenki tudja nagyon jol, hogy eleg sok no kepes arra, hogy hallgat, mint a sir, szereti az ajtocsapkodast es akar honapokat sot eveket is kepesek varni azzal, hogy egyszerre vagjanak hozza mindent a masik fejehez. ha ugy latod, hogy o erre hajlando, akkor vedd a kezedbe az iranyitast egesz nyugodtan - de ne eroltess semmit, ha le se sz*r, hagyd el.
2010. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!