Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak szerintetek a csajomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
15 vagyok és a barátnőm is annyi
2010. okt. 7. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a "csajodnak" szerintem semmit...

Ha meg netán a barátnőd, akkor neked kell kitalálnod minek örülne.

2010. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindkettő:D amúgy csak egy pár ötlet kéne...
2010. okt. 7. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha nem a csajodnak hívnád az is kedves ajándék lehetne.

Amúgy mennyit szánsz rá? Attól is függ.Plüssök általában bejönnek a lányoknak ilyen korban.Valami vámpíros könyv. :) Mostanában szinte minden tinilány odavan érte. Vidd el moziba, vagy állatkertbe (fogadj neki örökbe valami állatkát).Virág is mindig jó választás.Cd esetleg, vagy vmi másfajta könyv.Gyertya, saját készítésű szeretlek süti.Több nem jut eszembe.

2010. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jól van na csak így jött.. köszi:D
2010. okt. 7. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Parfüm és virág. Mindig nyerő! De szerintem is a barátnődnek vedd, ne a csajodnak... :)
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy mobiltartót vettem neki amire a neve volt ráírva...Nagyon tetszett neki és cserébe még egy csokot is adott(nekem bevált)!
2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tündérke89 válasza:

Hmm... Valami olyat, amire mindig emlékezni fog. Ha romantikus alkat vagy, akkor valami ékszert, pl. egy szép ezüst karláncot, vagy nagyon jók a Playboyos ajik, pl párna, vagy tollszett. Én ilyeneknek örülnék.

[link]

mondjuk nálunk a 3800-as tollszettet 2100-ért árulják a Müllerben:) neten ne rendeljXD. A parfüm túl átlagos

2010. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!